Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Lactalis Polska Sp. z o.o.

ul. Olkuska 7
02-604 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 376 08 00
[email protected]

www.lactalis.pl

NIP: 5211002843

Lactalis - największa grupa mleczarska na świecie.

Historia Grupy Lactalis sięga 1933 roku, kiedy André Besnier założył małą mleczarnię w Laval, w północno-zachodniej części Francji. Pierwszym produktem Mleczarni Besnier był ser pleśniowy Camembert, flagowy produkt firmy, produkowany według niezmienionej receptury do dnia dzisiejszego. Na rynki Europy Wschodniej Grupa weszła w 1996 roku. Wówczas został zakupiony zakład Polser w Siemiatyczach. W 1999 roku postanowiono zmienić nazwę na LACTALIS, nazwę łatwo brzmiącą w każdym języku i kojarzącą się z mlekiem. W 2006 roku Lactalis Polska przejął Zakład Mleczarski w Winnicy, a w 2008 - zakupił zakład mleczarski „Obory” w Kozienicach.

Obecnie jest to międzynarodowa grupa produkująca takie marki jak Président i Galbani.

Misją Lactalis jest dostarczanie konsumentom zdrowych i pysznych produktów mlecznych oraz sprawianie, by dzięki nim ludzie mogli bardziej cieszyć się wspólnymi posiłkami. Lactalis jest firmą rodzinną o silnej tradycji i kulturze innowacyjności.

Swój zrównoważony wzrost i rentowność zawdzięcza zaangażowaniu w tworzenie produktów wysokiej jakości, uwielbianych przez konsumentów ze względu na pyszny smak i wartości odżywcze.

Michel Besnier, a następnie Emmanuel Besnier, konsekwentnie realizowali tę wizję, dzięki czemu Lactalis stał się światowym liderem w branży mleczarskiej.

Wyjątkowy sukces firmy to przede wszystkim sukces jej pracowników, mających różnorodne doświadczenia osobiste i zawodowe. Naszym celem jest, aby każdy rozumiał kulturę firmy i pełnioną w niej rolę.

Firma Lactalis opiera się na trzech solidnych filarach:

  • Nasza kultura, historia i różnorodność ludzi, którzy tworzą nasz zespół.
  • Nasze wartości, które wyróżniają naszą firmę: zaangażowanie, ambitne cele i prostota rozwiązań.
  • Nasz unikalny Model Zarządzania Lactalis to kompetentni, doświadczeni kierownicy, którzy potrafią w zależności od sytuacji przyjąć postawę eksperta, managera lub lidera.

Dzisiaj Grupa Lactalis ma ponad 250 zakładów w 90 krajach, a wyjątkowej jakości produkty sprzedaje się w 150 krajach świata.

Nasze Spółki

Lactalis Polska – siedziba Grupy Lactalis w Polsce
ul. Olkuska 7
02-604 Warszawa

POLSER – zakład produkcyjny
ul. Armii Krajowej 18
17-300 Siemiatycze

Zakład Mleczarski WINNICA – zakład produkcyjny
ul. Szkolna 13
06-120 Winnica

OBORY – zakład produkcyjny
ul. Kościuszki 20
ul. Sikorskiego 20 (Magazyn)
26-900 Kozienice

Rekrutacja

Aktualne oferty pracy znajdziesz w zakładce Oferty Pracy. Poznaj nasz proces rekrutacji i aplikuj już dziś :)

ETAP 1

Wybranych Kandydatów/ki zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną online poprzez Microsoft Teams lub spotkanie w biurze. Na rozmowie obecny jest bezpośredni przełożony i/lub osoba z Działu HR.

ETAP 2

W kolejnym etapie zapraszamy Kandydata/kę na rozmowę z managerem lub dyrektorem danego działu.

ETAP 3

Wybrany Kandydat/ka otrzymuje ofertę zatrudnienia w postaci listu intencyjnego. Po zaakceptowaniu warunków rozpoczyna pracę w ustalonym terminie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)