Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

LACROIX Electronics

ul. Lotnicza 2
82-500 Kwidzyn
pomorskie, Polska
Telefon: +48 552 622 100
[email protected]

www.lacroixkwidzyn.pl

NIP: 7791939992

LACROIX Electronics

Jesteśmy jedną z najbardziej wykwalifikowanych firm EMS (Electronic Manufacturing Services) na rynku europejskim i ekspertem w dziedzinie usług elektronicznych.

Nasza strategia opiera się na trzech aspektach:

  • orientacja na usługi i rozwój,
  • koncentracja na zarządzaniu ryzykiem,
  • rozwój i projektowanie.

Nasze ambicje w zakresie inteligentnych technologii nie są już fikcją lecz jasno sprecyzowaną i określoną wizją. To stworzenia fabryki przyszłości - elastycznej, interdyscyplinarnej, zorientowanej na świadczenie usług oraz klienta. Poprzez realizowane działania mamy na celu pomaganie naszym klientom projektować i produkować ich własne innowacje ze świata elektroniki, w coraz bardziej interdyscyplinarnym świecie, gdzie światowe rynki, stały się wymagające, bardziej niż kiedykolwiek, pod względem przejrzystości, szybkości reakcji oraz elastyczności.

Wraz z naszymi klientami, partnerami oraz centrami projektowymi, nieustannie staramy się budować metody pracy oparte na współpracy, aby wyjść naprzeciw nowej przemysłowej rewolucji i stać się partnerem na kolejne lata.

KOGO SZUKAMY?

Szukamy osób nastawionych na rozwój zawodowy i działanie, otwartych na nowe doświadczenia, pełnych entuzjazmu, cechujących się komunikatywnością, umiejętnością pracy zespołowej i kreatywnością.

W zależności od prowadzonych procesów rekrutacyjnych poszukujemy absolwentów i studentów kierunków technicznych, m.in. elektroniki, mechaniki, informatyki, telekomunikacji, robotyki, zarządzania.

Oferujemy również możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez praktyki oraz staże studenckie we wszystkich wymienionych powyżej obszarach.

Dołącz do Najlepszej Drużyny pod Słońcem!

O NAS

LACROIX Electronics Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji, europejskiego lidera w produkcji podzespołów elektronicznych, w szczególności dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej. LACROIX Electronics to 4 zakłady produkcyjne, znajdujące się w Polsce, we Francji, w Niemczech i Tunezji.

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Jesteśmy uznaną organizacją, która daje możliwość realizacji projektów dla światowych liderów branży motoryzacyjnej. Fabryka w Polsce w ostatnich latach zdobyła wiele nagród w najbardziej prestiżowych konkursach na najlepszą firmę i pracodawcę w Polsce, m.in. Diamenty Forbes, HR Dream Team, Kreator Miejsc Pracy, HR Innovator, Siła Przyciągania, Orzeł „Wprost”, Top Employer Automotive, Złoty Laur Pomorskiej Nagrody Jakości.

NASZE WARTOŚCI

Największą wartością LACROIX Electronics są nasi pracownicy, gdyż od ich zaangażowania, doświadczenia i osiągnięć zależy sukces naszych działań. Wartości takie jak odwaga, zaangażowanie, otwartość, szacunek i duch zespołu są fundamentami naszego działania.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)