Dane kontaktowe

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris

Armii Krajowej 12
05-500 Piaseczno

NIP: 5272642206

„Chcemy przyczyniać się do tego, aby kobiety czuły się piękniejszymi i mogły dłużej zachować młody, atrakcyjny wygląd, by z powodzeniem realizować swoje życiowe cele”

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris jest częścią największej w Polsce grupy kosmetycznej Dr Irena Eris. Jesteśmy zespołem, który z przyjemnością, dumą i satysfakcją buduje najbardziej prestiżowe i cieszące się najwyższym szacunkiem klientów polskie marki kosmetyczne na świecie. Dzisiaj nasze produkty są dostępne w ponad 50 krajach, na (prawie) wszystkich kontynentach:

O markach

Dr Irena Eris

Dr Irena Eris to marka zbudowana przez Irenę Eris – doktor farmacji. Od lat jest ceniona przez Polki i kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. Dzięki realizacji idei holistycznego piękna, prezentuje całościowe podejście do pielęgnacji ciała i ducha. Świat marki tworzą nie tylko doskonałej jakości, innowacyjne, skuteczne i bezpieczne luksusowe kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, którą uosabiają Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris oraz dbałość o zrównoważony wypoczynek w postaci luksusowych Hoteli SPA na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy-Zdroju oraz Polanicy-Zdroju.  

Pharmaceris

Marka Pharmaceris to bezpieczne, specjalistyczne dermokosmetyki apteczne, umożliwiające kompleksową pielęgnację skóry problemowej.

Dermokosmetyki Pharmaceris zostały stworzone przez zespół ekspertów, którzy łącząc dermatologiczne rozwiązania z zaawansowanymi formułami kosmetycznymi, stworzyli 13 specjalistycznych serii z myślą o najbardziej wymagających, trudnych typach skóry, tzw. problemowych. Każda z serii zapewnia skuteczną i bezpieczną pielęgnację skóry z innym problemem dermatologicznym – wskazanym przez literę w nazwie serii.

Dermokosmetyki Pharmaceris tworzą kompleksowe programy pielęgnacyjne o udowodnionej, wysokiej skuteczności i potwierdzonym bezpieczeństwie oraz tolerancji. Preparaty Pharmaceris poddawane są badaniom dermatologicznym i klinicznym na osobach z problemami skóry, w niezależnych instytutach badawczych i szpitalach pod kontrolą lekarzy dermatologów oraz ekspertów z innych dziedzin. Do każdego preparatu marki Pharmaceris podchodzimy indywidualnie, starając się by spełniał oczekiwania wymagającej skóry i przede wszystkim przynosił oczekiwane rezultaty działania oraz przywracał skórze uczucie komfortu i zdrowy wygląd.

Lirene

Lirene - Innowacje stworzone przez kobiety dla kobiet

Nikt nie zna potrzeb kobiet lepiej niż... one same. Dlatego Lirene tworzą kobiety - ekspertki, które kierowane pasją odkrywania, opracowują innowacyjne formuły kosmetyków, abyś każdego dnia wyglądała i czuła się piękna. To kobiety takie jak Ty - zajęte, zabiegane, ceniące chwile dla siebie. A jednocześnie to światowej klasy ekspertki, które każdego dnia śledzą trendy i dokonują nowych odkryć, aby tworzyć wyjątkowe kosmetyki - dla Ciebie, a także dla siebie.

Kosmetyki Lirene to praktyczne innowacje dla kobiet poszukujących skutecznych produktów odpowiadających na realne potrzeby skóry. Bogata oferta pozwala dobrać odpowiedni dermoprogram w zależności od wieku czy typu cery. Kosmetyki Lirene pomagają stworzyć szybki, naturalny makijaż, błyskawicznie ujędrnić skórę ciała, "opalić nogi" w kilka minut czy wygładzić zmarszczki kremem liftingującym. To po prostu... innowacyjne pomysły na piękno!

Under Twenty

Under Twenty to kosmetyki, które sprawiają, że pielęgnacja skóry trądzikowej zamieni się w Twoją ulubioną czynność. Są nie tylko skuteczne w trudnej walce z niedoskonałościami, ale też praktyczne w użyciu. A dodatkowo świetnie wyglądają i... jeszcze lepiej pachną!

Nasze wartości

Najnowsze oferty pracy

  • Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris

    Piaseczno, mazowieckie

    2019-10-13

zobacz wszystkie oferty pracy (1)