Dane kontaktowe

Kuźnia Jawor SA

ul. Kuziennicza 4
59-400 JAWOR
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 76 870 76 03
Fax: +48 76 870 27 82
[email protected]

www.kuznia.com.pl

NIP: 6950002399

O nas

Kuźnia Jawor od ponad 40 lat cieszy się zaufaniem Klientów, którzy wiedzą, że mogą utożsamiać ją z wysoką precyzją i doświadczeniem. Zajmujemy się produkcją odkuwek matrycowych ze stali węglowych i wysokostopowych. Naszą specjalnością jest kucie matrycowe i obróbka mechaniczna. Współpracujemy z czołowymi producentami europejskimi, a nasze wyroby doceniają liderzy branży motoryzacyjnej, maszynowej i górniczej.

Nasze atuty

Uznana i rozpoznawalna marka, szeroki asortyment oferowanych produktów, wysoka jakość wyrobów, rozwijająca się produkcja odkuwek dla motoryzacji, własna narzędziownia i produkcja oprzyrządowania, laboratoria, obróbka cieplna i wykonywana skrawaniem, wdrożony zintegrowany system komputerowy klasy MRPII/ERP, projekty tworzone w systemie CAD/CAM, doświadczona i wykwalifikowana kadra, inwestowanie w automatyzację procesu produkcji.

Rozwój

Rozpoczęliśmy projekt inwestycyjny związany z automatyzacją i robotyzacją procesu produkcyjnego, który pozwala na wielokrotne zwiększenie mocy produkcyjnych.

Rekrutacja

ETAP 1

Nadsyłanie aplikacji. Oferty pracy znajdziesz w zakładce „Oferty Pracy” oraz na naszej stronie internetowej kariery https://kuznia.com.pl/praca/. Swoją aplikację - CV wraz z listem motywacyjnym - możesz wysłać poprzez przycisk „Aplikuj” lub bezpośrednio do naszego działu rekrutacji na adres [email protected]

ETAP 2

Wstępna rozmowa. Jeżeli Twoje CV pozytywnie przeszło weryfikację pod względem oczekiwań stanowiskowych skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przeprowadziny wstępną rozmowę na temat doświadczenia zawodowego, posiadanych umiejętności oraz Twoich oczekiwań.

ETAP 3

Rozmowa kwalifikacyjna. Zaprosimy Cię na rozmowę z bezpośrednim przełożonym podczas, której szczegółowo zostanie przedstawiony Ci zakres obowiązków na danym stanowisku pracy, ewentualnie zostaną sprawdzone wymagane umiejętności.

ETAP 4

Wynik rekrutacji. Telefonicznie lub mailowo zostanie przekazana Ci informacja zwrotna – bez względu na rezultat rozmowy kwalifikacyjnej.

ETAP 5

Wdrożenie. Po pozytywnym przejściu procesu rekrutacji dołączysz do zespołu Kuźni Jawor S.A. Pomożemy Ci w procesie adaptacji na nowym stanowisku pracy – oferując szkolenia, dzięki którym szybciej odnajdziesz się w swoich obowiązkach i zasadach panujących w firmie.

Benefity

Jeśli chodzi o benefity to oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • system premiowy,
  • nagrodę obecnościową,
  • system poleceń pracowniczych,
  • dodatkowe świadczenia z ZFŚS – wycieczki krajowe i zagraniczne, imprezy integracyjne,
  • dofinansowanie do wypoczynku, bilety na koncerty, bilety do kina,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • opiekę medyczną dla pracownika za 1 zł,
  • kartę multisport.