Dane kontaktowe

KUKE S.A.

ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.kuke.com.pl

NIP: 5260307991

Benefity

Praca w Centrum miasta

Dojedziesz do nas autobusem i tramwajem, ale też metrem (stacja Centrum) lub pociągiem (dwa kroki od stacji Śródmieście i Dworca Centralnego). Zaparkujesz też wygodnie swój skuter lub rower. Znajdujemy się w ścisłym centrum Warszawy w budynku CEDET.

PRAWDZIWY WORK-LIFE BALANCE

Możesz rozpoczynać pracę w dogodnych dla Ciebie godzinach. Praca w KUKE pozwoli Ci zachować równowagę w życiu zawodowym i prywatnym oraz z sukcesem łączyć różne role, jakie pełnisz w życiu.

PRACA ZDALNA

Jeśli będziesz potrzebował czasem skupić się na skończeniu ważnego projektu, i w innych wyjątkowych sytuacjach, umożliwimy Ci pracę w zaciszu domowym.

Zapraszamy dzieci

Organizujemy świetlicę dla dzieci naszych pracowników w okresach przerw świątecznych oraz konkursy tematyczne z nagrodami.

Karty sportowe i rekreacyjne

Do wyboru masz trzy rodzaje kart sportowych Multisport. Jeśli zaś wolisz rekreację lub rywalizację, umożliwiamy regularne spotkania i treningi zainteresowanych osób. Udzielamy wsparcia w zakresie najmu sal czy boisk, umożliwiając integrację naszych pracowników i dobrą zabawę.  Udzielająca się podczas charytatywnych wydarzeń grupa entuzjastów biegania i pomagania innym, to tylko niektóre z możliwości spędzenia aktywnie czasu razem.

Opieka medyczna

Promujemy zdrowy styl życia i dbamy o Twoje zdrowie. Gdy Ty lub Twoja rodzina, będziecie potrzebować specjalistycznej opieki zdrowotnej, znajdziecie ją w jednej z najlepszych sieci centrów medycznych, do której zapewniamy dostęp.

Szkolenia i współpraca międzynarodowa

Rozwijamy nasze kompetencje poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych oraz konferencjach specjalistycznych i branżowych. W ramach Unii Berneńskiej czy Klubu Praskiego, stowarzyszeń łączących agencje eksportowe z całego świata, nasi pracownicy mają unikalne możliwości wymiany poglądów i udziału w spotkaniach w najdalszych zakątkach świata.

System motywacyjny

Doceniamy Twój wysiłek poprzez motywacyjny system finansowy oparty na realizacji indywidualnych celów biznesowych.

Multikafeteria Benefit System

Możesz kupić taniej bilety do kina, zarezerwować hotel lub skorzystać z atrakcyjnego wyjazdu urlopowego, a wszystko za sprawą dedykowanej platformy Multikafeteria MyBenefit.

Program poleceń

Jeśli zarekomendujesz do zespołu KUKE osobę, która posiada poszukiwane przez nas kompetencje, a my zatrudnimy ją, otrzymasz od firmy cenną nagrodę.

Twoja inicjatywa jest dla nas ważna

Możesz dzielić się wiedzą czy lub swoimi pasjami z innymi pracownikami jako trener wewnętrzny, brać udział w interesujących projektach, w których Twoje zaangażowanie, entuzjazm oraz doświadczenie odgrywają ważną rolę. Jeżeli masz pomysł na to jak usprawnić lub zmienić proces, to co Ciebie otacza, z czym masz styczność na co dzień w pracy, zrób to. Pomysły wdrożone w życie biorą udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Bądź jak KUKE STAR

Wyznajesz wartości firmy i jesteś ich chodzącym ambasadorem? Raz do roku masz szanse być wybranym spośród Zespołu i nagrodzonym statuetką KUKE STAR, z którą wiąże się prestiż i nagroda.