Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

KUKE S.A.

ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.kuke.com.pl

NIP: 5260307991

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

KUKE prowadzi działalność ubezpieczeniową od ponad 27 lat. Dzięki naszym rozwiązaniom przedsiębiorcy uzyskują pewność terminowej zapłaty za dostarczony towar lub wykonaną usługę. Łączymy doskonałą znajomość potrzeb przedsiębiorców, w zakresie wymiany handlowej w kraju i na świecie, z unikalnymi rozwiązaniami. Jako jedyny ubezpieczyciel, w Polsce oferujemy ubezpieczenia eksportowe gwarantowane przez Skarb Państwa, które chronią transakcje na rynkach podwyższonego ryzyka. Dzięki współpracy z krajowymi oraz zagranicznymi bankami, zabezpieczamy również długoterminowe projekty o charakterze inwestycyjnym, realizowane przez polskich eksporterów na całym świecie.

Jesteśmy oficjalną polską agencją ubezpieczeń kredytów eksportowych i częścią Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju - instytucji finansowych i doradczych dla przedsiębiorców, samorządów i osób prywatnych, której celem są inwestycje wspierające zrównoważony rozwój społeczny i gospodarczy kraju.

Naszym Klientom dedykujemy czas i wsparcie wybitnych ekspertów.

Wierzymy, że nasze usługi pomagają firmom realizować strategiczne cele biznesowe i umożliwiają ich bezpieczny rozwój.

Zostań jednym z naszych ekspertów! Rozwijaj się w Grupie KUKE i buduj razem z nami sukcesy naszych Klientów!

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

Z usług KUKE korzystają zarówno małe firmy, stawiające pierwsze kroki w biznesie, jak i duże, doświadczone przedsiębiorstwa o wieloletniej tradycji. Główne obszary naszej działalności to:

  • ubezpieczenia należności handlowych
  • gwarancje ubezpieczeniowe
  • faktoring (oferowany poprzez spółkę KUKE Finance)
  • ubezpieczenia długoterminowych kontraktów eksportowych
  • ubezpieczenia inwestycji bezpośrednich za granicą

NASZE WARTOŚCI

Partnerstwo i współpraca, profesjonalizm, odpowiedzialność i rozwój to wartości, którymi kieruje się nasza firma. Czujemy i rozumiemy potrzebę przestrzegania standardów etycznych oraz jasnego określenia norm postępowania, zarówno w relacjach wewnętrznych, jak i w kontaktach z otoczeniem. Jesteśmy świadomi, że stosowanie się do wypracowanych wspólnie zasad etyki korzystnie wpływa na naszą pracę niezależnie od zajmowanego stanowiska w organizacji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)