Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

KUKE S.A.

ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.kuke.com.pl

NIP: 5260307991

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

KUKE jest polską firmą, która od 30 lat wspiera działalność i rozwój tysięcy przedsiębiorstw zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie ubezpieczania wymiany handlowej i jej finansowania. Nasze rozwiązania w postaci ubezpieczenia należności, gwarancji ubezpieczeniowych oraz faktoringu zapewniają płynność i bezpieczeństwo rozwoju kilku tysiącom przedsiębiorstw. Działając jako jedyna agencja wsparcia polskiego eksportu angażujemy się we wspieranie eksportu oraz projekty inwestycyjne w najdalszych zakątkach świata, współpracując przy tym z bankami, instytucjami wspierającymi rozwój, rządami państw, międzynarodowymi korporacjami czy innymi agencjami wsparcia eksportu. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy na co dzień zapewniają naszym klientom doradztwo, wsparcie i unikalne rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Dla nas każdy biznes jest inny, każdy biznes jest ważny.

O nas

KUKE to przede wszystkim ludzie – zaangażowani, kompetentni, kierujący się wspólnymi wartościami, szanujący się nawzajem, stawiający na partnerstwo i współpracę.
To właśnie dla takich osób tworzymy przyjazne miejsce pracy i środowisko, w którym każdy może wykorzystać swój potencjał i rozwijać się. Z nami masz realny wpływ na kształt polskiego eksportu kreując środowisko dla jego zrównoważonego rozwoju.

Zostań jednym z nas! Osiągnij razem z nami sukces, wspierając rozwój polskich przedsiębiorstw!

KUKE. Znajdujemy możliwości.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)