Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kuehne+Nagel Sp. z o.o.

ul. Spedycyjnej 1
62-023 Gądki
wielkopolskie, Polska
Telefon: 22 417 11 00

pl.kuehne-nagel.com/pl_pl

NIP: 7792429566

Kuehne+Nagel na świecie

Kuehne + Nagel jest międzynarodową firmą transportową i spedycyjną , której siedziba główna mieści się w Szwajcarii. Początki naszej firmy sięgają roku 1890, kiedy właściciele August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę, która zajmowała się importem towarów do Niemiec drogą morską. Pierwsza siedziba Kuehne+Nagel mieściła się na nabrzeżu portowym w Bremen. W miarę upływu czasu firma ewoluowała koncentrując się na świadczeniu dla swoich Klientów zintegrowanych usług logistycznych z zakresu spedycji morskiej, lądowej, lotniczej i logistyki kontraktowej.  Obecnie Kuehne+Nagel jest globalnym wiodącym dostawcą zintegrowanych usług logistycznych.

Kuehne+Nagel w Polsce

W Polsce Kuehne+Nagel swoją pierwszą siedzibę otworzyło w 1992r. w Gądkach pod Poznaniem. Pracują u nas specjaliści z wielu dziedzin. Oferujemy pełen zakres usług logistycznych i spedycyjnych. Mierzymy wysoko - naszą ambicją jest być najlepszym pracodawcą oraz partnerem biznesowym. Działamy na lądzie, morzu i w powietrzu.

 • Nr. 1 w Spedycji Lotniczej w Polsce;
 • Kompleksowe usługi Spedycji Morskiej poprzez ogólnoświatowa i niezależna sieć;
 • Indywidualne podejście w  transporcie drogowym;
 • Usprawnianie łańcucha dostaw poprzez rozwijanie, wdrażanie i zarządzanie rozwiązaniami w obszarze Logistyki Zintegrowanej;
 • Magazynowanie, dystrybucja i co-paking towarów na najwyższym poziomie dzięki Logistyce Kontraktowej;
 • Projekty specjalne pozwalające dostarczyć wszystko i wszędzie.

O najwyższą jakość naszych usług i wspaniałą atmosferę dbają także działy wspierające:

 • Dział Sprzedaży
 • Dział Finansów
 • Dział HR
 • Dział IT
 • Dział Jakości, Bezpieczeństwa i BHP (QSHE)

Dołącz do najlepszych na rynku TSL!

Jesteś zainteresowany pracą w ramach logistyki magazynowej – przejdź do naszego drugiego profilu pracodawcy (Kuehne+Nagel Sp. z o.o – Logistyka Magazynowa)

Jacy jesteśmy?

Zapewniamy bezpieczne i stabilne warunki pracy – bezpieczeństwo i stabilizacja są dla nas priorytetem, dlatego dbamy o zachowanie wysokich standardów pracy

Wspieramy innowacje – innowacja to dla nas chęć doskonalenia rozwiązań zorientowanych na Klienta i stałe ulepszenie naszych procesów.

Łączymy i rozwijamy naszych pracowników – praca zespołowa jest kluczem do sukcesu. Uczymy się od siebie nawzajem i doskonalimy, dzięki temu mamy możliwość rozwoju naszej osobistej kariery.

Zapewniamy jakość i doskonałość – spełniamy najwyższe oczekiwania naszych Klientów w zakresie wydajności oraz jakości naszych usług.

Promujemy przedsiębiorczość Firma Kuehne + Nagel to miejsce, w którym można wykazać się odpowiedzialnością i zmaksymalizować swój potencjał.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)