Dane kontaktowe

Kuehne+Nagel Sp. z o.o – Logistyka Magazynowa

ul. Spedycyjna 1
62-023 Gądki
wielkopolskie, Polska
Telefon: 22 417 11 00

jobs.kuehne-nagel.com/pl/pl

NIP: 7792429566

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 80 tys. pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie. W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm, m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej.

Pracuj z nami

Nasi Klienci potrzebują partnera, który jest w stanie zaspokoić ich każdą biznesową potrzebę. Dbamy o jak najwyższą jakość naszych usług i doskonalimy się poprzez nieustanny rozwój. Logistyka magazynowa ma bardzo duże znaczenie w transporcie i dystrybucji wszystkich produktów pierwszej potrzeby czy farmaceutycznych. Odpowiednie przechowywanie produktów gwarantuje zadowolenie oraz wysoką jakość dostarczonych produktów do Klientów.

W ramach Logistyki magazynowej możesz pracować w jednym z następujących obszarów:

 • Logistyce kontraktowej nasze zintegrowane usługi obejmują wszystkie aspekty planowania logistycznego, kontroli i wykonawstwa.
 • Logistyce drogowej rozumiemy wszystkie wymagania i dostosowujemy każdy aspekt transportu drogowego do indywidualnych potrzeb Klientów.

W logistyce magazynowej oferujemy pracę na stanowiskach:

 • Pakowacz
 • Pracownik Magazynowy
 • Piker
 • Operator wózka widłowego
 • Kontroler stoku
 • Specjalista ds. jakości
 • Brygadzista
 • Kierownik Zmiany

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat pracy w pozostałych obszarach, m.in. logistyce morskiej, lotniczej czy działach wspierających, odwiedź nasz drugi profil pracodawcy Kuehne+Nagel!

Bądź częścią zmian

Naszym głównym celem jest nie tylko wyjście naprzeciw potrzebom naszych Klientów, współpracowników czy społeczności, w których funkcjonujemy, ale też przekraczanie ich oczekiwań. To, w jaki sposób działamy, odzwierciedlają trzy obszary:

 • Inspire through people

Ludzie są naszą inspiracją. Wierzymy, że zmiany wprowadzane są przez tych, którzy już dzisiaj potrafią przewidzieć wyzwania, jakie będą czekać na nas w przyszłości. Przez ludzi, którzy nie lubią rutyny i nieustannie dążą do kreowania innowacji. Tacy też są pracownicy Kuehne+Nagel. Nasza etyka pracy oparta jest na ciągłym zaangażowaniu w realizowane zadania i projekty, a także na dotrzymywaniu obietnic składanych Klientom. Podczas dokonywania codziennych wyborów kierujemy się empatią i wiarygodnością. Dlatego dzisiaj mamy ponad 400 tys. zadowolonych Klientów. 

 • Empower bold promises 

Jesteśmy partnerem, który dotrzymuje odważnych obietnic, przyczyniając się do sukcesu każdego naszego Klienta. Nieustannie współpracujemy z przeróżnymi środowiskami biznesowymi,  korzystamy z innowacyjnych rozwiązań technologicznych i projektujemy nowe, odpowiadające stale zmieniającym się wymaganiom rynku. Dzięki bliskim kontaktom z Klientem do każdego projektu możemy podejść w elastyczny sposób, co gwarantuje komfort obu stronom. To właśnie dzięki temu z powodzeniem wypracowujemy rozwiązania m.in. dla przemysłu farmaceutycznego, a transport świeżych kwiatów czy silników lotniczych realizujemy bez zakłóceń i zawsze na czas.

 • Deliver progress to society  

Wierzymy, że możemy przyczynić się do rozwoju otaczającego nas świata. Jako partner logistyczny postrzegamy siebie jako część wielkiej społeczności i chcemy łączyć ze sobą ludzi na całym globie. Dlatego koncentrujemy się na zapewnieniu im wszystkiego, co niezbędne, aby mogli rozwijać swój biznes i cieszyć się życiem – od komponentów technicznych, przez leki i produkty spożywcze, po części zamienne do samolotów, które są potrzebne „na już”. Dążymy do pozytywnego wpływu na otaczający nas świat, pracując na rzecz zrównoważonej logistyki. Nasza inicjatywa Net Zero Carbon ma na celu osiągnięcie neutralności węglowej naszych przesyłek morskich do 2030 r. Od 1890 roku jesteśmy zaangażowani w rozwój społeczeństw – gdy zmienia się świat wokół nas, nasze zobowiązanie nie ulega zmianie.

Razem budujemy kulturę, która w centrum tego, co robimy, stawia ludzi, a także tworzymy organizację, w której tak samo dobrze się pracuje, jak i z którą dobrze się współpracuje. Wierzymy, że każdy z nas może dać coś od siebie, dlatego cenimy każdego bez względu na wiek, płeć, poglądy czy sprawność.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)