Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kuehne+Nagel Sp. z o.o.

ul. Spedycyjna 1
62-023 Gądki
wielkopolskie, Polska

jobs.kuehne-nagel.com/pl/pl

NIP: 7792429566

Poznaj nas

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 80 tys. pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie.

W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Mierzymy wysoko – naszą ambicją jest być najlepszym pracodawcą oraz partnerem biznesowym. Oferujemy pełen zakres usług logistycznych i spedycyjnych:

 • Jesteśmy nr 1 w logistyce lotniczej w Polsce.
 • Oferujemy kompleksowe usługi logistyki morskiej poprzez ogólnoświatową i niezależną sieć.
 • Gwarantujemy indywidualne podejście w transporcie drogowym.
 • Świadczymy usługi z zakresu magazynowania, dystrybucji i co-pakingu towarów na najwyższym poziomie w ramach logistyki kontraktowej.
 • Realizujemy projekty specjalne pozwalające dostarczyć wszystko, do każdej wybranej lokalizacji na świecie.
 • Usprawniamy łańcuch dostaw poprzez rozwijanie, wdrażanie i zarządzanie rozwiązaniami w obszarze logistyki zintegrowanej.

Pracuj z nami

Nasi Klienci potrzebują partnera, który jest w stanie zaspokoić ich każdą biznesową potrzebę. Dbamy o jak najwyższą jakość naszych usług i doskonalimy się poprzez nieustanny rozwój. Właśnie dlatego koncentrujemy się na świadczeniu zintegrowanych usług logistycznych z zakresu logistyki morskiej, drogowej, lotniczej, kolejowej i magazynowej. To umożliwia nam transportowanie wszystkich produktów pierwszej potrzeby czy farmaceutycznych, a także niesienie pomocy krajom dotkniętym kryzysem lub ubóstwem.

W Kuehne+Nagel możesz pracować w jednym z następujących obszarów, m.in.:

 • Transport i Spedycja (lotnicza, morska, drogowa i kolejowa)
 • Zarządzanie łańcuchem dostaw (Logistyka zintegrowana)
 • Logistyka magazynowa – jeśli interesuje Cię praca w tym obszarze, przejdź do naszego dedykowanego profilu pracodawcy Kuehne+Nagel Sp. z o.o. – Logistyka magazynowa
 • Sprzedaż
 • Marketing i Komunikacja
 • Administracja
 • Finanse
 • HR
 • IT
 • Jakość, bezpieczeństwo i higiena pracy (QSHE)

Bądź częścią zmian

Naszym głównym celem jest nie tylko wyjście naprzeciw potrzebom naszych Klientów, współpracowników czy społeczności, w których funkcjonujemy, ale też przekraczanie ich oczekiwań. To, w jaki sposób działamy, odzwierciedlają trzy obszary:

 • Inspire through people

Ludzie są naszą inspiracją. Wierzymy, że zmiany wprowadzane są przez tych, którzy już dzisiaj potrafią przewidzieć wyzwania, jakie będą czekać na nas w przyszłości. Przez ludzi, którzy nie lubią rutyny i nieustannie dążą do kreowania innowacji. Tacy też są pracownicy Kuehne+Nagel. Nasza etyka pracy oparta jest na ciągłym zaangażowaniu w realizowane zadania i projekty, a także na dotrzymywaniu obietnic składanych Klientom. Podczas dokonywania codziennych wyborów kierujemy się empatią i wiarygodnością. To dlatego dzisiaj mamy ponad 400 tys. zadowolonych Klientów.  

 • Empower bold promises

Jesteśmy partnerem, który dotrzymuje odważnych obietnic, przyczyniając się do sukcesu każdego naszego Klienta. Nieustannie współpracujemy z przeróżnymi środowiskami biznesowymi,  korzystamy z innowacyjnych rozwiązań technologicznych i projektujemy nowe, odpowiadające stale zmieniającym się wymaganiom rynku. Dzięki bliskim kontaktom z Klientem do każdego projektu możemy podejść w elastyczny sposób, co gwarantuje komfort obu stronom. To właśnie dzięki temu z powodzeniem wypracowujemy rozwiązania m.in. dla przemysłu farmaceutycznego, a transport świeżych kwiatów czy silników lotniczych realizujemy bez zakłóceń i zawsze na czas.

 • Deliver progress to society

Wierzymy, że możemy przyczynić się do rozwoju otaczającego nas świata. Jako partner logistyczny postrzegamy siebie jako część wielkiej społeczności i chcemy łączyć ze sobą ludzi na całym globie. Dlatego koncentrujemy się na zapewnieniu im wszystkiego, co niezbędne, aby mogli rozwijać swój biznes i cieszyć się życiem – od komponentów technicznych, przez leki i produkty spożywcze, po części zamienne do samolotów, które są potrzebne „na już”. Dążymy do pozytywnego wpływu na otaczający nas świat, pracując na rzecz zrównoważonej logistyki. Nasza inicjatywa Net Zero Carbon ma na celu osiągnięcie neutralności węglowej naszych przesyłek morskich do 2030 r. Od 1890 roku jesteśmy zaangażowani w rozwój społeczeństw – gdy zmienia się świat wokół nas, nasze zobowiązanie nie ulega zmianie.

Razem budujemy kulturę, która w centrum tego, co robimy, stawia ludzi, a także tworzymy organizację, w której tak samo dobrze się pracuje, jak i z którą dobrze się współpracuje. Wierzymy, że każdy z nas może dać coś od siebie, dlatego cenimy każdego bez względu na wiek, płeć, poglądy czy sprawność.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (23)