Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Krynica Vitamin S.A.

ul. Karkonoszy 8
03-581 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5242442164

Czołowy polski producent napojów

Jesteśmy czołowym polskim producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych. Specjalizujemy się w produkcji napojów dla marek własnych oraz usługowym rozlewie dla produktów markowych.

W naszej ofercie mamy napoje energetyczne oraz funkcjonalne takie jak napoje: izotoniczne, hipotoniczne, napoje wspomagające metabolizm, witaminowe suplementy diety.

Ofertę wzbogacają także wody funkcjonalne, nowoczesne napoje wieloowocowe, napoje z cząstkami owoców, alkopopy, cydry, malt drinki czy wybrane napoje z segmentu CSD.

W Polsce współpracujemy z większością sieci handlowych oraz właścicielami rozpoznawalnych i cenionych brandów napojowych.

Coraz silniej i skuteczniej konkurujemy na rynkach zagranicznych.

Dostarczamy produkty private label oraz wyroby markowe między innymi do Niemiec, Szwecji, Francji, Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji czy krajów nadbałtyckich. Poza tym, coraz silniej zaznaczamy naszą obecność na rynkach Bliskiego Wschodu.

Nasze wartości

Jesteśmy przekonani, że kariera w Krynicy Vitamin to dobry wybór.

Wychodzimy z założenia, że największą wartością firmy są ludzie, którzy poprzez własny rozwój przyczyniają się do rozwoju Naszej firmy. Dbamy o Pracowników każdego szczebla wspierając indywidualne plany rozwoju oraz ścieżki kariery.

Zespół

W realizacji naszych przedsięwzięć Personel odgrywa kluczową rolę.

Stworzyliśmy zespół utalentowanych, zaangażowanych i otwartych osób, potrafiących odnaleźć się w sytuacjach wymagających szybkiej reakcji i kreatywnego rozwiązywania problemów z szacunkiem do tradycji i doświadczenia.
Chcąc rozwijać naszą działalność rozwijamy naszych ludzi, co gwarantuje nam efektywność, stabilność i wysoką jakość realizowanych projektów. Pragniemy aby nasz Personel był równie zadowolony z pracy, jak nasi klienci z oferowanych im produktów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)