Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Niciarniana 51/53
92-320 Łódź
łódzkie, Polska
[email protected]

www.krotoski.com

NIP: 7282687625

Kogo poszukujemy

Jeśli trafiłeś na naszą stronę i jesteś pasjonatem/pasjonatką motoryzacji, prześlij do nas swoją aplikację.

Poszukujemy kandydatów o różnych profilach, zależnie od obszaru biznesu, poziomu stanowiska i wymaganych kompetencji. Przyjmujemy zarówno kandydatów będących doskonałymi ekspertami z branży motoryzacyjnej z licznymi sukcesami w swoim portfolio, jak i osoby mające za sobą dopiero pierwsze doświadczenia zawodowe, chcące zdobywać wiedzę w określonych obszarach, zaczynając od stanowisk asystenckich i dążące do osiągania kolejnych szczebli kariery w firmie. Ważne aby łączyła nas pasja do motoryzacji.

ETAP 1

Publikacja ogłoszenia rekrutacyjnego

Wszystkie aktualne oferty pracy, każdorazowo zamieszczamy na naszej korporacyjnej stronie internetowej www.krotoski.com/kariera/. Ponadto podczas realizacji większości procesów rekrutacyjnych, dodatkowo wspieramy się portalem pracuj.pl, gdzie zamieszczamy informację o kluczowych procesach toczących się w danym czasie. W określonych przypadkach, stosowne posty pojawiają się także w ramach profili naszych poszczególnych salonów w mediach społecznościowych.

ETAP 2

Zbieranie i analiza dokumentów aplikacyjnych

Okres czasu, na który publikujemy ogłoszenie na określone stanowisko wynosi z reguły 1 miesiąc. Mniej więcej w połowie tego okresu, rozpoczynamy analizę zebranych dotychczas CV, szczegółowo weryfikując je pod kątem wymagań danego stanowiska.

To, czego oczekujemy od przyszłego pracownika każdorazowo staramy się precyzyjnie wylistować w każdym ogłoszeniu (może to być konkretne doświadczenie lub znajomość narzędzi pracy albo zestaw cech niezbędnych na tym stanowisku).

Dane osobowe kandydatów przetwarzane są wyłącznie w celu rekrutacji – co ważne, mają oni możliwość udzielenia zgody zarówno na udział w wybranym konkretnym procesie rekrutacyjnym, jak i w przyszłych procesach na stanowiska pokrewne w ramach naszej grupy.

ETAP 3

I etap spotkań z kandydatami

Z wybranymi kandydatami, wstępnie spełniającymi określone przez nas wymagania stanowiskowe, kontaktujemy się telefonicznie i zapraszamy ich na rozmowę w firmie.

W spotkaniu zazwyczaj udział bierze pracownik Działu HR oraz potencjalny przełożony, w osobie menedżera działu, do którego aplikował zaproszony kandydat.

Na rozmowie pytamy zawsze o Twoje doświadczenie i motywację do pracy u nas, będziemy chcieli poznać bliżej Twoje umiejętności i oczekiwania. Możemy zapytać także o przykłady sytuacji z Twojego życia zawodowego – chcemy dowiedzieć się jak radzisz sobie w różnych sytuacjach w pracy. W dalszej części spotkania przedstawiamy szczegółowo zakres obowiązków oraz wymagania, jakie stawiamy przed pracownikiem na zaproponowanym stanowisku. Chętnie odpowiadamy także na wszelkie pytania ze strony kandydata. Staramy się wzajemnie szanować swój czas, dlatego wszelkie istotne kwestie wyjaśniamy już podczas pierwszego spotkania.

Z reguły prosimy o zarezerwowanie ok. 60 minut czasu na spotkanie z nami.

ETAP 4

II etap spotkań z kandydatami

Jak już wspomnieliśmy wyżej, w przypadku wybranych rekrutacji, możemy zaprosić Cię na kolejny etap (może to być testy wiedzy, testy narzędziowe bądź sesja Assessment Centre).

W zależności od stanowiska, jednym z etapów rekrutacji mogą być testy wiedzy merytorycznej niezbędnej na danym stanowisku, weryfikacja umiejętności obsługi programów, których znajomości wymaga określone stanowisko, sprawdzenie znajomości języka obcego lub sesja Assessment Centre, która nam pozwala zobaczyć Ciebie podczas wykonywania zadań stanowiskowych, a Tobie daje obraz pracy, jaką potencjalnie będziesz wykonywał na stanowisku, na które aplikowałeś. Sesja taka potrafi trwać nawet kilka godzin, o czym precyzyjnie informujemy zapraszając Cię na spotkanie. Ma ona na celu sprawdzenie zarówno miękkich, jak i twardych kompetencji Kandydatów.

ETAP 5

Feedback

O wyniku danej rekrutacji staramy się poinformować każdego kandydata, z którym mieliśmy przyjemność się spotkać, niezależnie od tego czy wynik ten jest pozytywny, czy negatywny. Informację możesz otrzymać mailowo bądź telefonicznie. Jeżeli w ustalonym terminie z jakichś przyczyn nie została Ci udzielona informacja zwrotna, skontaktuj się osobą, z którą wcześniej rozmawiałeś/łaś.

Jeżeli natomiast nie spełniłeś kluczowych wymagań – nic straconego. Wprawdzie musimy wówczas podziękować Ci za dalszy udział w ramach tego konkretnego procesu, natomiast jeśli podczas aplikowania zaznaczyłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, to Twoje CV zostanie w naszej bazie na dłużej – skontaktujemy się z Tobą, jeśli uruchomimy proces, w którym będziemy mogli wykorzystać Twój potencjał.

ETAP 6

Negocjacje i kontraktacja warunków zatrudnienia

Po pozytywnym przejściu wcześniejszych etapów, przed Tobą ostatni etap – rozmowa kontraktacyjna, czyli ustalenie warunków zatrudnienia i przekazanie niezbędnych dokumentów.

Zanim rozpoczniesz pracę, nasz Dział Personalny zatroszczy się o dopilnowanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem – organizuje badania wstępne, przygotowuje umowę oraz wszelkie niezbędne dokumenty i organizuje szkolenie BHP.

ETAP 7

Witaj w zespole

Pierwszego dnia pracy, Twój Przełożony zapoznaje Cię z zespołem oraz najbliższymi współpracownikami oraz oprowadza po lokalizacji w której będziesz pracować. Czas poznawania naszych standardów i zagadnień stanowiskowych będzie intensywny, ale pozytywnie zakończony etap wdrożenia zapewne da Ci satysfakcję.