Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Niciarniana 51/53
92-320 Łódź
łódzkie, Polska
[email protected]

www.krotoski.com

NIP: 7282687625

Korzyści, benefity i rozwój

Stabilne zatrudnienie dzięki umowie o pracę ze wszystkimi jej korzyściami

Każdej osobie, którą decydujemy się zatrudnić, jako punkt wyjścia proponujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Zaczynamy najczęściej od 3-miesięcznego okresu próbnego, podczas którego możemy nieco lepiej poznać nowego pracownika oraz wdrażać go w specyfikę branży, naszej organizacji oraz stanowiska. Następnie proponujemy umowę na czas określony, zaś po maksymalnie 33 miesiącach przejście na umowę na czas nieokreślony.

Karta sportowa – Multisport

Pracownicy ceniący sobie wszelkie aktywności fizyczne, mają do wyboru karty w jednym spośród 3 wariantów (MultiActive, MultiSport Classic oraz MultiSport Plus). Dodatkowo pracownik ma możliwość skorzystania z dodatkowej karty dla osoby towarzyszącej lub/oraz karty dla dziecka/dzieci w wydaniu basenowym bądź sportowym, dającej szerszą możliwość wyboru aktywności sportowych.

Ubezpieczenie grupowe – Warta

Pracownicy mają możliwość wyboru jednego z 3 wariantów ubezpieczenia. Do ubezpieczenia można zgłosić również osoby z najbliższej rodziny. Każdy z wariantów ubezpieczenia można rozbudować także o dodatkowe produkty – tzw. cegiełki, proces poniekąd przypomina nieco konfigurację samochodu 😊

Opieka medyczna – Luxmed

Wiedząc jak ważne jest poczucie komfortu, jaki zapewnia dostęp do prywatnej opieki medycznej, jako pracodawca oferujemy możliwość wykupienia pakietu w wariancie podstawowym lub rozszerzonym dla naszych pracowników oraz na życzenie dla małżonka/partnera życiowego pracownika, bądź dla całej najbliższej rodziny. Istnieją także dodatkowe pakiety seniorskie z myślą o rodzicach naszych pracowników.

Szeroka oferta szkoleniowa

Pracownicy naszego corebiznesu mają dostęp do szerokiej oferty szkoleniowej przygotowanej przez VGP (Volkswagen Group Polska). Są to szkolenia z takich obszarów jak gama modelowa, standardy obsługi klienta, techniki sprzedaży, serwis, produkty finansowe i inne. Wszelkie szkolenia z tej grupy dążą do osiągania przez naszych pracowników kolejnych poziomów certyfikacji.

Ponadto pracownicy naszego backoffice’u mają możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych podnoszących ich kwalifikacje w obszarach biznesu, za które odpowiadają.

Wewnętrzne ścieżki awansów

Staramy się bacznie obserwować postępy i słuchać sugestii naszych pracowników. Absolutnie nikomu nie blokujemy możliwości rozwoju, dlatego też, jeśli ktoś z naszej załogi chce poszerzać doświadczenia nie tylko w ramach awansu pionowego, ale i przejścia w ramach poziomej struktury, to zawsze staramy się zaoferować pracownikowi taką możliwość.

Narzędzia pracy zgodne z wymogami stanowiska

W zależności od stanowiska i szczebla w organizacji, najczęściej jest to komputer przenośny, telefon komórkowy, w przypadku wybranych stanowisk dochodzi do tego samochód służbowy określonego segmentu wraz z kartą paliwową.

Zniżki na zakup pojazdów oraz usługi serwisowe dla pracowników naszej firmy

Zniżkami pracowniczymi objęte są wszystkie marki pojazdów należące do VGP (Volkswagen Group Polska). Dodatkowo nasi pracownicy mają dostęp do atrakcyjnych rabatów na części, akcesoria i usługi serwisowe.

Nieograniczony dostęp do kawy i herbaty

Pyszna poranna kawa na lepszy początek dnia – czemu nie 😊