Dane kontaktowe

Kroll Ontrack sp. z o.o.

Jana III Sobieskiego 11
40-082 Katowice
śląskie, Polska

www.krollontrack.pl

NIP: 9542496597

Kim jesteśmy?

Kroll Ontrack jest światowym liderem w dziedzinie odzyskiwania danych, niszczenia danych oraz informatyki śledczej. Nasza praca jest pełna wyzwań i nowych projektów. Od prawie 30 lat tworzymy technologie, które zmieniają świat danych.

W Katowicach, sercu Śląska, mieści się największe i najbardziej zaawansowane technologicznie laboratorium odzyskiwania danych i informatyki śledczej w Europie Środkowej i Wschodniej. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Z pewnością znasz nas jako ekspertów w zakresie odzyskiwania danych, to jednak nie wszystko. Tworzymy również rozwiązania ediscovery stosowane na całym świecie aby okiełznać Big Data, z którym borykają się firmy.

Kroll Ontrack w liczbach:

Kroll Ontrack, firma należąca do KrolLDiscovery to:

  • 40 oddziałów
  • 19 krajów
  • 12 centrów danych
  • 14 laboratoriów odzyskiwania danych
  • 1200+ pracowników

Centrum Badawczo-Rozwojowe w Katowicach

Centrum Badawczo-Rozwojowe w Katowicach jest jedynym w Europie, a jednocześnie jednym z dwóch ośrodków rozwoju oprogramowania firmy Kroll Ontrack na świecie. To właśnie tutaj powstają kluczowe narzędzia, wykorzystywane przez 40 naszych biur zlokalizowanych w 19 krajach Ameryki Północnej, Europy, Azji i Pacyfiku.

Dostarczamy usługi i technologię wspierającą zarządzanie danymi na dużą skalę (tzw. Big Data), m.in.: przetwarzanie, analizę, wyszukiwanie, odzyskiwanie i zabezpieczanie. Jesteśmy autorami unikatowych narzędzi obsługujących tysiące formatów danych w niemalże każdym języku używanym na świecie.

Nasze Centrum tworzy szerokie spektrum oprogramowania, zarówno dla klientów indywidualnych dostępne w sieci sprzedaży i u partnerów, jak również dedykowane rozwiązania specjalistyczne dla najbardziej wymagających klientów korporacyjnych i rządowych. Prawie 100 zatrudnionych programistów składa się na kilkanaście zespołów Scrumowych oraz zespoły tworzące rozwiązania „szyte na miarę” (tzw. Custom Development Group). Kroll Ontrack rozwija swoje oprogramowanie w oparciu o technologię Microsoft .NET oraz SQL Server.

Centrum Badawczo-Rozwojowe Kroll Ontrack zaprasza w swoje progi!

Zapoznaj się z tym co, jak i dlaczego tutaj robimy, a jeśli Ci się spodoba – aplikuj. Kto wie, być może to właśnie Ty już wkrótce dołączysz do naszego zespołu?

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)