Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kredyt Inkaso S.A.

Domaniewska 39
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 212 57 00
Fax: +48 22 212 57 57

www.kredytinkaso.pl

NIP: 9222544099

KIM JESTEŚMY?

Kredyt Inkaso od lat należy do ścisłej czołówki firm zarządzających wierzytelnościami. Tę pozycję wypracowaliśmy i utrzymujemy zdecydowanym profesjonalizmem połączonym z fachowym doradztwem. To dzięki tym elementom Grupa Kapitałowa Kredyt Inkaso skutecznie działa dziś w 4 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Regularnie współpracujemy z największymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz firmami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Naszą pozycję na rynku zbudowaliśmy uczciwą pracą, skutecznością i profesjonalizmem. Dzięki temu rozwinęliśmy działalność nie tylko w Polsce, ale również w Rosji, Rumunii i Bułgarii. Dziś partnerom biznesowym oferujemy kompleksową obsługę zarządzania wierzytelnościami; od monitoringu płatności, przez windykację polubowną, aż po procesy sądowo-egzekucyjne. Osoby zadłużone znajdą u nas zrozumienie dla ich sytuacji oraz fachową pomoc doradców finansowych Kredyt Inkaso.

Od 2007 roku jesteśmy obecni na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Partnerom zapewniamy pełną obsługę procesu inwestycyjnego – zaczynając od wyszukania i wyceny portfela, przez opiniowanie nabycia, a kończąc na likwidacji portfela wraz z ewentualnym odkupieniem go po określonym czasie obsługi. Jesteśmy jednym z nielicznych podmiotów mających kompetencje w likwidacji portfeli zabezpieczonych hipotecznie.

JAK DZIAŁAMY?

Przede wszystkim: myślimy i rozumiemy. Rozumiemy dłużników i myślimy o tym, jakie wybrać rozwiązania, aby spłata wierzytelności była dla nich najkorzystniejsza. To właśnie ten element sprawia, że jesteśmy naprawdę skuteczni. Przestrzegamy jednocześnie wszelkich norm prawnych, zasad etycznych i moralnych.

Nasza kadra to najwyższej klasy specjaliści z dziedzin bankowości, finansów, ekonomii i prawa. Ich doświadczenie liczone jest w wielu latach obsługi wierzytelności przeterminowanych, zarządzaniu i obrotu wierzytelnościami. Kredyt Inkaso to wiedza, kapitał oraz skuteczne narzędzia odzyskiwania zobowiązań.

Wiele lat na rynku = wiele powodów, aby zaufać Kredyt Inkaso

  1. Jesteśmy specjalistami w dochodzeniu trudnych należności.
  2. Pomagamy w obsłudze procesów biznesowych związanych z windykacją należności – na każdym etapie cyklu życia wierzytelności. Działamy zarówno w ramach windykacji polubownej, restrukturyzacji długu, pośrednictwie w prefinansowaniu spłaty należności, jak i windykacji prawnej.
  3. Realizujemy zarówno procesy krótkoterminowego, jak i długotrwałego zarządzania wierzytelnościami. Zapewniamy bardzo wysoki standard wykonywanych procesów.
  4. Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa danych osobowych. Korzystamy z zaawansowanych technologii, nowoczesnego oprogramowania oraz różnych środków komunikacji.
  5. Optymalizację działań opieramy na autorskim systemie raportowania, który pozwala na szczegółową analizę wyników oraz dynamiczne zarządzanie cyklem kampanii. Posługujemy się sprawdzoną metodologią – wiemy, jak współpracować z poszczególnymi grupami dłużników.
  6. Jesteśmy stabilni finansowo.
  7. Jesteśmy członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i działamy zgodnie z opracowanymi  Zasadami Dobrych Praktyk.
  8. W naszej działalności kierujemy się Wartościami, które zespołowo wypracowaliśmy. Koncentrujemy się na pracy z ludźmi i dla ludzi, dążymy do osiągania jak najlepszych wyników i podejmujemy zmiany na przyszłość.

Nasze wartości

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (38)