Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kramp Sp. z o.o.

Skandynawska 1
62-571 Modła Królewska
wielkopolskie, Polska

www.kramp.com/shop-pl/pl

O NAS

Jesteśmy największym europejskim dystrybutorem części zamiennych dla branży rolniczej, ogrodniczej oraz producentów maszyn. Cechuje nas efektywna logistyka i szeroka gama usług. Tysiące dealerów maszyn rolniczych i importerów, dystrybutorów części zamiennych i producentów maszyn rolniczych w całej Europie polegają na usługach świadczonych przez Kramp. Sekretem naszego sukcesu są nasi pracownicy. W kulturze pełnej otwartości każdy pracownik bierze osobistą odpowiedzialność za powierzone zadania i wnosi swoje silne strony, które przekładają się na sukces firmy. Otwarte drzwi, płaskie struktury i swobodna atmosfera to coś co nas wyróżnia.

Przede wszystkim chcemy, aby nasi pracownicy byli dumni ze swojego przedsiębiorstwa. Dlatego zapewniamy im inspirujące i motywujące środowisko pracy z wieloma możliwościami, w którym praca może wszystkim sprawiać radość. W ten sposób chcemy wyróżniać się pośród innych w przyszłości.

NASZE WARTOŚCI

Tradycja i innowacja. W firmie Kramp obie te wartości nie stoją w sprzeczności, lecz całkowicie i doskonale się uzupełniają. Od ponad 60 lat rozwijamy idee i podążamy nowymi ścieżkami, a wszystko po to, aby ułatwić pracę naszym klientom. Znajduje to odzwierciedlenie w naszych licznych usługach, które nie tylko pomagają nam spełniać wszystkie oczekiwania, lecz również oferować konkretną wartość dodaną.

Nasze motto „It’s that easy” oznacza wszystko to, co nas wyróżnia, czyli – niezawodność, jakość, szybkość. Nasz sekret to połączenie tradycyjnych wartości ze stale rozwijającym się handlem elektronicznym (e-commerce). Rezultat: kompletny serwis, skoncentrowany na przyjaznym dla użytkownika handlu przez Internet Jest nas ponad 3000 pracowników zatrudnionych w 9 centrach logistycznych i 20 biurach sprzedaży w 22 oddziałach w całej Europie. Codziennie realizujemy ideę – to takie łatwe („It´s that easy”) w praktyce.

Nasza tożsamość jest zakorzeniona w naszych wartościach. Oba te elementy są nierozerwalnie ze sobą związane i stanowią podstawę naszego myślenia i działania:

ZAANGAŻOWANIE  - Wszyscy szanujemy naszą rodzinną kulturę i dajemy coś pozytywnego od siebie. Poważnie traktujemy nasze obowiązki związane z pracą oraz jesteśmy w pełni zaangażowani w zapewnienie jakości naszej pracy. Szanujemy wszystkie decyzje, które zostały podjęte. Jesteśmy dumni, a zarazem stoimy twardo obiema nogami na ziemi

RAZEM - Pracujemy razem w sposób profesjonalny, odnosimy się do siebie z szacunkiem i traktujemy równo, niezależnie od stanowiska. Ważne jest, aby wzajemnie dzielić się sukcesami i wynikami oraz przekazywać sobie informacje w odpowiedni sposób i we właściwym czasie. Możemy rozmawiać ze sobą osobiście. Słuchamy nawzajem swoich argumentów. Mamy odwagę być podatni na krytykę i elastyczni. Dla nas oznacza to otwartość i szczerość, bezpośredniość, okazywanie emocji, dzielenie się szalonymi pomysłami, innowacyjność itp. Jeżeli obraża cię czyjeś zachowanie, nie bój się o tym porozmawiać z tą osobą.

SATYSFAKCJA KLIENTA NA PIERWSZYM MIEJSCU - Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nasze własne postawy i zachowania są bardzo istotne w kwestii sukcesu naszych klientów. Wszystkich klientów traktujemy z szacunkiem. Jesteśmy świadomi, że dla spółki Kramp dostarczanie części nie stanowi działalności, która odbywa się wyłącznie w sztywnych godzinach pracy biura, wykazujemy zatem elastyczne podejście do pracy. Jesteśmy łatwo dostępni, zarówno w pracy, jak i poza nią.

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ - Takie podejście sprawia, że jesteśmy pionierem przedsiębiorczości na naszym rynku. Osiągamy to poprzez myślenie niestereotypowe, proaktywność oraz przejmowanie inicjatywy. Mamy również odwagę podejmowania zmierzonego ryzyka. Bierzemy odpowiedzialność za własne działania i godzimy się z faktem, że czasami coś się nie udaje, o ile tylko zawsze wyciągamy wnioski z własnych pomyłek. Nieustannie staramy się ulepszyć i zoptymalizować nasze procesy i usługi.

KARIERA W KRAMP

Od samego początku uwzględniamy osobiste preferencje i indywidualny talent każdego kandydata. Rozmawiamy nie tylko o przyszłości i perspektywach, lecz również o zadaniach, mocnych stronach i upodobaniach. Rozpoczęcie pracy i planowanie kariery zawodowej w firmie Kramp są więc omawiane indywidualnie z każdym kandydatem. Za pomocą odpowiednich szkoleń i innych działań dokształcających, umożliwiających dalszy rozwój osobisty, odkrywamy umiejętności i aktywnie wspieramy w poszerzaniu perspektyw zawodowych.

Podczas kompleksowego procesu wdrażania nasi nowi pracownicy poznają nie tylko swoich bezpośrednich współpracowników, swoje obowiązki i struktury działów, lecz intensywnie oraz interdyscyplinarnie poznają świat firmy Kramp. Tak odbywa się integracja w miejscu pracy – w sposób fachowy i kulturalny.

Umiejętności i motywację ambitnych pracowników wspieramy poprzez naukę w trakcie pracy. Ponadto oferujemy indywidualne, dopasowane do potrzeb szkolenia, dostępne również w formie pakietów szkoleń dla danego obszaru biznesu. Od kursów językowych po szkolenia specyficzne dla biznesu.

Najlepszą rekomendacją dla pracy w Kramp niech będą opinie naszych pracowników:

Magdalena Jarmuż – Szef zespołu konsolidacji i sterowania procesowego

Pracuję w dziale logistyki, każdy dzień pracy w Krampie przynosi nowe wyzwania, którym stawiamy czoła. Pomimo braku bezpośredniego kontaktu z naszymi klientami, robimy co w naszej mocy, aby byli w pełni usatysfakcjonowani. Wkładamy sporo wysiłku w realizację każdego zamówienia. Jesteśmy w stanie osiągnąć pełen sukces ponieważ wspólnie działamy i wzajemnie się wspieramy.

Monika Gruszczyńska - Księgowa

Cyferki nie są mi straszne – praca na stanowisku księgowej i zdobyte doświadczenie zawodowe nauczyły mnie, że w każdej firmie sprawy księgowe muszą być prowadzone solidnie i rzetelnie. Księgowość to taka szeroka i dynamiczna dziedzina, że chyba nigdy nie powiem „wiem już wszystko”. Mam swój cel, różnorodność zagadnień, którymi trzeba się zająć ciągle motywują mnie do dalszej pracy. Księgowa to taki ciekawski analityk, nie spocznie, dopóki nie dotrze do rozwiązania. Spróbuj zadać pytanie księgowej, a z jej strony pojawi się wiele innych dodatkowych pytań. Wbrew stereotypowi księgowej kojarzącej się ze starszą panią z wielkimi okularami i skwaszoną miną oraz monotonią przeglądania słupków obliczeń, nikomu niepotrzebną papierologią, w naszej firmie księgowe to osoby młode, kompetentne, pełne klasy i stylu, o niebanalnych pasjach i z poczuciem humoru.

Agnieszka Majdecka-Glapa – Szef Produktu

Za najważniejszy cel mojej pracy, a zarazem ogromne wyzwanie uważam rozwój oferty Kramp i dostosowywanie jej do rynków i potrzeb klientów w różnych krajach w Europie. Cele te stają się realne do osiągnięcia poprzez współpracę z kolegami z różnych działów i krajów, a także z dostawcami z Europy i reszty świata. Dzięki temu każdy dzień mojej pracy to nowe wyzwania, które umożliwiają mi rozwój osobisty i zdobywanie nowych doświadczeń.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)