Dane kontaktowe

Kramel Invest

Gliniana 6b
97-300 Piotrków Trybunalski
łódzkie, Polska

NIP: 7712263662

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy istniejącą od 1989 roku, ogólnopolską firmą zajmującą się dystrybucją produktów impulsowych. Dzięki niemal trzydziestoletniemu doświadczeniu możemy poszczycić się mianem największej firmy vansellingowej w Polsce. Zatrudniamy około 500 osób. Nasze usługi realizujemy na terenie całej Polski, posiadając kilkadziesiąt oddziałów.

Co ważne, nie jesteśmy korporacją, a firmą rodzinną, dzięki czemu człowiek jest dla nas zawsze najważniejszy, a zadowolenie naszych klientów oraz współpracowników stanowi wartość samą w sobie.

Działamy w branży FMCG, czyli produktów szybkorotujących. Naszą główną formą dystrybucji jest Vanselling (bezpośrednia sprzedaż z vana) dzięki czemu świadczymy unikatową usługę na rynku Polskim. Nasi Vansellerzy, odwiedzając punkty sprzedaży detalicznej, posiadają wszelkie niezbędne narzędzia pracy oraz cały asortyment na samochodzie. Realizujemy w ten sposób kompleksową obsługę, stając się wsparciem każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Kogo szukamy?

Cały czas dynamicznie się rozwijamy, dlatego nieustannie poszukujemy osób, które wzmocnią naszą vansellingową rodzinę.

Często zdarza się, że wysyłasz kilkadziesiąt CV, jednak nie dostajesz odpowiedzi, gdyż brak Ci doświadczenia? U nas nie jest ono konieczne – to my Cię wszystkiego nauczymy.

Wiele firm preferuje długie, wieloetapowe procesy rekrutacji. Ze względu na dynamiczny charakter naszej działalności oraz krótki proces decyzyjny, od momentu wysłania przez Ciebie CV do momentu zatrudnienia w naszej firmie nie mija więcej niż 2 tygodnie!

Jeżeli jesteś osobą, która lubi nowe wyzwania, jest kreatywna i przedsiębiorcza, potrafi dążyć do celu i nie ma problemów z komunikatywnością, to stajesz przed wielką szansą, aby do nas dołączyć.

Zatrudniamy przede wszystkim: Vansellerów (Przedstawicieli Handlowych), Kierowców, Magazynierów.

Co zyskujesz dołączając do nas?

Unikatowy system SZKOLEŃ

Jesteśmy przekonani, że proces wdrożenia oraz późniejszego szkolenia jest kluczowy dla zadowalającego rozwoju pracownika. Realizujemy unikatowy system szkoleń przy użyciu niezawodnych standardów pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby po początkowym, trzymiesięcznym okresie wprowadzenia, każdy nowy pracownik był w pełni przygotowany do realizowania swoich celów.

Realny wpływ na wysokość Twojego WYNAGRODZENIA

Oferujemy pensję podstawową + rozbudowany system premiowy uzależniony od uzyskiwanych wyników.

Sprzyjającą ATMOSFERĘ

Jako firma rodzinna, zdajemy sobie sprawę, że tylko w przyjaznej atmosferze można osiągać pełną efektywność, dlatego człowiek jest dla nas najważniejszy.

Oferujemy również:

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • bieżące wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy,
  • sprzęt niezbędny do wykonywania codziennych obowiązków służbowych,
  • pracę pełną codziennych wyzwań,
  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego,
  • spotkania integracyjne.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)