Dane kontaktowe

Kramel Invest

ul. Gliniana 6b
97-300 Piotrków Trybunalski
łódzkie, Polska
Telefon: 44 645 06 01
Fax: 44 645 06 96
[email protected]

www.kramel.pl

NIP: 7712263662

Poznaj nas

Jesteśmy jedną z największych polskich firm  działających w branży FMCG, zajmująca się dystrybucją  produktów impulsowych. Jako certyfikowany dystrybutor  Mars Wrigley Confectionery - największego na świecie producenta gum do żucia (gumy Orbit, Winterfresh, czy cukierki Skittles), twórcy takich słodyczy jak Snickers, Mars, Bounty, czy Milky Way - zaopatrujemy sklepy w najbardziej renomowane, najpopularniejsze, a zarazem najlepiej sprzedające się produkty strefy przykasowej.  

Prowadzimy także sprzedaż hurtową. Współpracujemy z kilkudziesięcioma wiodącymi producentami branży spożywczej. W swojej ofercie posiadamy ponad 4500 pozycji asortymentowych blisko 70 producentów, m.in. Wedel, Hortex, Sante, Heinz czy Winiary.  Co ważne, nie jesteśmy korporacją,  a firmą rodzinną, dzięki czemu człowiek jest dla nas zawsze najważniejszy, a zadowolenie naszych klientów oraz współpracowników stanowi wartość samą w sobie. 

KOGO POSZUKUJEMY

Cały czas dynamicznie się rozwijamy, dlatego nieustannie poszukujemy osób, które wzmocnią naszą vansellingową rodzinę. Zatrudniamy przede wszystkim: Vansellerów, Merchandiserów, Magazynerów, Przedstawicieli Handlowych i Kierowców. Jeżeli jesteś osobą, która lubi nowe wyzwania, jest kreatywna i przedsiębiorcza, potrafi dążyć do celu i nie ma problemów  z komunikatywnością, to stajesz przed wielką szansą, aby do nas dołączyć. Często zdarza się, że wysyłasz kilkadziesiąt CV, jednak nie dostajesz odpowiedzi, gdyż brak Ci doświadczenia? U nas ono nie jest konieczne – to my wszystkiego Cię nauczymy!

PROCES REKRUTACJI

Obecnie wiele firm preferuje długie, wieloetapowe procesy rekrutacji, które ciągną się miesiącami. Ze względu na dynamiczny charakter naszej działalności, od momentu wysłania przez Ciebie CV do momentu zatrudnienia w naszej firmie nie mija więcej niż 2 tygodnie! Jeżeli jeszcze się wahasz – nie zwlekaj – być może czekamy właśnie na Ciebie!

SZKOLENIA I WSPARCIE

Realizujemy unikatowy system szkoleń przy użyciu niezawodnych standardów pracy, mający na celu wdrożenie nowych pracowników. Dokładamy wszelkich starań, aby po początkowym, trzymiesięcznym okresie wprowadzenia, podczas których odbywa kilkadziesiąt prac szkoleniowych, nowy pracownik był w pełni przygotowany do realizowania celów zawodowych. Vansellerom oferujemy kompleksowe wsparcie merytoryczne i praktyczne podczas załatwiania wszelkich formalności związanych z założeniem własnej działalności gospodarczej. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)