Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

KIR S.A.

rtm. W. Pileckiego 65
02-781 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5260300517

KIR -> KOMPETENCJE, INNOWACJE, ROZWÓJ

Czy słyszeliście o możliwości przelewania pieniędzy w czasie liczonym w sekundach? A czy wiecie, że jest to możliwe dzięki rozwiązaniom KIR?

Ale nasza działalność to nie tylko przelewy. W sektorze bankowym pełnimy funkcję integratora technologicznego. Czynnie uczestniczymy w pracach związanych z udostępnianiem usług on-line. Pracujemy z firmami komercyjnymi i administracją publiczną. Jesteśmy pionierami w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań. Nasz system obsługujący przelewy natychmiastowe - Express Elixir – został wdrożony jako pierwszy tego typu system w Polsce i drugi w Europie. Jako pierwsi w sektorze bankowym, we współpracy z PKO Bankiem Polskim, wykorzystaliśmy technologię blockchain. Jest to największe tego typu produkcyjne wdrożenie w Europie!

Dlaczego warto pracować właśnie u nas?

W naszym zespole zdobywa się unikatową wiedzę i możliwość szlifowania niepowtarzalnych kompetencji. Mamy potężne zaplecze IT, bo to warunek niezbędny dla sprawnego wdrażania nowatorskich rozwiązań. We wszystkim co robimy, podstawą jest jakość i bezpieczeństwo.  

Jeśli chcecie współtworzyć cyfrowe rozwiązania wspierające sektor bankowy oraz administrację i dołączyć do wyjątkowego zespołu, gdzie na co dzień łączymy odpowiedzialność z kreatywnością, napiszcie do nas.

Co nas wyróżnia na rynku? Najbardziej chyba to, że przy fintechowym podejściu do działania, dajemy stabilność zatrudnienia i równowagę między życiem zawodowym i rodzinnym.  Szczególnie ważne dla nas jest też to, że mamy realny wpływ na budowanie Polski cyfrowej.

Czym się wyróżniamy

We wrześniu 2018 r. wspólnie z PKO Bankiem Polskim jako pierwsi w sektorze bankowym wdrożyliśmy trwały nośnik oparty na technologii blockchain. Dzięki temu  największy detaliczny bank w Polsce udostępnia swoim klientom dokumenty publiczne w sieci, wykorzystując technologię rejestrów rozproszonych w zgodzie z wymogami trwałego nośnika. Nasza usługa, zbudowana w oparciu o kwalifikowaną pieczęć elektroniczną oraz technologię blockchain, gwarantuje łatwą integrację z systemami bankowymi, wysoką wydajność, skalowalność oraz bezpieczeństwo. Umożliwia weryfikację autentyczności i zapewnia dostęp do dokumentów zarówno obecnym, jak i byłym klientom banku.

KIR jest partnerem technologicznym dla sektora bankowego w Polsce. Nasze rozwiązania często są wdrażane jako pionierskie. Działamy we współpracy z IBM, Accenture i innymi partnerami technologicznymi.  

W czerwcu 2019 r. uruchomiliśmy  mojeID, nowatorskie narzędzie służące zdalnemu potwierdzaniu tożsamości, opracowane przez KIR we współpracy z PKO Bankiem Polskim. Dzięki mojeID użytkownik zyskuje łatwy dostęp do usług online. Znika konieczność zapamiętywania i wpisywania kolejnych loginów i haseł do różnych serwisów. W praktyce mojeID pozwala na przeniesienie do cyfrowego świata usług, które do tej pory wymagały osobistej wizyty w punkcie obsługi lub umawiania się z kurierem.

Zdalne potwierdzanie tożsamości  to technologiczny i procesowy skok w przyszłość. Tożsamość cyfrowa może być bazą do tworzenia nowych usług i produktów. KIR, oprócz tego że jest architektem samego systemu, organizuje też węzeł komercyjny i hub zarządzania usługą. Do beneficjentów nowej usługi  należą sektory m.in. prywatnej opieki zdrowotnej, mediów, dostawców energii, telekomunikacyjny czy e-commerce. Wdrożenie usługi mojeID oznacza rewolucję w polskiej gospodarce cyfrowej, która prowadzi między innymi do zdefiniowania na nowo potencjałów biznesowych oraz modeli interakcji z klientami.

KIR został wyróżniony nagrodą [email protected] 2018, przyznawaną podczas największej konferencji technologicznej polskiego sektora bankowego w Polsce. Otrzymaliśmy aż trzy statuetki w kategorii Produkt Roku: za usługę trwały nośnik, STIR oraz split payment. Piotr Alicki, prezes Zarządu KIR, znalazł się na prestiżowej liście Digital Shapers 2018, wyróżniającej wybitne osobowości cyfrowego świata i nowych technologii w Polsce. W 2019 r. podczas XIV Kongresu Gospodarki Elektronicznej KIR otrzymał tytuł Partnera Roku.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)