Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Krajowa Energia Sp. z o.o.

ul. Św. Maksymiliana Kolbe 18
59-220 Legnica
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 76 888 11 27
[email protected]

www.krajowa-energia.pl

NIP: 8272315561

Kim jesteśmy?

Krajowa Energia to zespół doświadczonych projektantów, instalatorów i opiekunów, posiadających ogromne doświadczenie w sprzedaży rozwiązań energetycznych oraz pozyskiwaniu finansowania do ich realizacji.

Nasza firma powstała w 2017 roku i wywodzi się z tradycyjnej branży energetycznej, a w naszej ofercie prócz instalacji fotowoltaicznych znajduje się bogaty wachlarz produktów związanych ze sprzedażą energii elektrycznej i gazu ziemnego.

Ze sprzedawanego przez nas gazu korzysta do tej pory ponad 1 000 polskich firm. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, rolników jak i przedsiębiorców. W ofercie mamy także rozwiązania dla inwestorów budujących farmy fotowoltaiczne.

Fotowoltaika dla firm, domów, rolników oraz inwestorów.

W naszej ofercie znajduje się pełen wachlarz rozwiązań od niewielkich instalacji przydomowych poprzez firmowe dachy, instalacje PV dostosowane do budynków biurowych i przemysłowych do rozbudowanych farm fotowoltaicznych oraz kompleksowe rozwiązania energetyczne. Oferujemy najlepsze i najbezpieczniejsze panele fotowoltaiczne oraz falowniki.

Nasz zespół

Uwielbiamy słońce. Jesteśmy zgranym, zaangażowanym, dobrze zorganizowanym zespołem, a w centrum naszej pracy zawsze znajduje się człowiek – pracujemy z ludźmi i dla ludzi.  Jesteśmy młodzi, skuteczni i chętnie podejmujemy nowe wyzwania. Na co dzień w pełni zaangażowani w swoje zawodowe działania, w wolnym czasie z głowami pełnymi pomysłów na ciekawe i nietuzinkowe spędzanie wolnego czasu.

Działalność charytatywna

Nasza firma nie tylko dba o swoich pracowników, ale również od lat znana jest z działalności charytatywnej. Staramy się przekazywać część dochodu z naszej działalności osobom najbardziej potrzebującym. Dla naszej firmy pomaganie to jedno ze źródeł pozyskiwania pozytywnej energii. Będziemy zarażali was nią i zachęcali do przyłączenia się do naszej misji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (32)