Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

KPMG w Polsce

Inflancka 4a
00-189 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 528 11 00
[email protected]

kariera.kpmg.pl

Programy dla studentów i absolwentów

Tax’n’You

Tax’n’You to coroczny konkurs skierowany do studentów i absolwentów zainteresowanych tematyką podatkową, prawną i rachunkową, którzy wiążą swoją przyszłość zawodową z doradztwem podatkowym.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs jest skierowany do studentów III roku studiów licencjackich podejmujących studia drugiego stopnia, studentów III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów studiów magisterskich uczelni wyższych z 2018 r., zainteresowanych tematyką podatkową, prawną oraz rachunkową. Wszyscy finaliści konkursu otrzymują gwarantowaną ofertę praktyk, a trójka laureatów oferty pracy w wybranym biurze KPMG w Polsce.

W Tax’n’You liczą się: praktyczna wiedza na temat zagadnień podatkowych, znajomość terminologii podatkowej, umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole, a także zdolności prezentacyjne. Konkurs daje uczestnikom niepowtarzalną szansę skonfrontowania akademickiej wiedzy o prawie podatkowym z wymaganiami, jakie rynek stawia obecnie przed nowoczesnym doradcą podatkowym.

Więcej informacji na stronie: www.kpmg.taxandyou.pl 

Ambasadorzy KPMG

Ambasadorzy KPMG to program dla studentów, dający możliwość poznania specyfiki pracy w branży audytorsko-doradczej oraz stanowiący przepustkę do podjęcia w przyszłości pracy w KPMG.

Jest on skierowany do studentów z wyższych uczelni w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Toruniu, Wrocławiu i Białymstoku.

Kto może wziąć udział w programie?

Do programu zapraszamy studentów II lub III roku studiów pierwszego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, studiujących kierunki ekonomiczne, prawnicze, zarządzanie, finanse, bankowość, ubezpieczenia lub nauki ścisłe oraz zainteresowanych w niedalekiej przyszłości pracą w branży audytorsko-doradczej. Jeśli dodatkowo należysz do organizacji studenckich lub kół naukowych, biegle posługujesz się językiem angielskim, jesteś komunikatywny, aktywnie działasz w mediach społecznościowych, posiadasz zdolności organizatorskie i chętnie podejmujesz nowe wyzwania, koniecznie zgłoś się do programu Ambasadorzy KPMG.

Więcej informacji na stronie: www.generationkpmg.pl/ambasadorzy 

Klub Step Ahead

Step Ahead to program mający na celu budowanie silnej marki osobistej jego członków i inspirowanie się wiedzą kobiet pełniących wysokie funkcje w międzynarodowych organizacjach. Klub to m.in. spotkania z kobietami sukcesu, webcasty wyjaśniające specyfikę pracy w branży audytorsko-doradczej oraz merytoryczne szkolenia. To również idealnie dopasowany do profilu uczestników program mentoringowy umożliwiający konfrontację z realnym środowiskiem biznesowym oraz zaplanowanie indywidualnej ścieżki kariery każdego Mentee. Wspieramy nowe idee i świadomie planujemy swoje kariery.

Kto może wziąć udział w programie?

Szukamy młodych i zaangażowanych kobiet, chcących inwestować w swój rozwój. Chcemy, aby młode, otwarte na nowe wyzwania kobiety mogły uczestniczyć w spotkaniach z kobietami biznesu i tworzyć własną, niepowtarzalną historię. Cenimy kreatywność w działaniu i otwartość na innowacje.

Więcej informacji na stronie: www.generationkpmg.pl/klubstepahead 

Ideas Loading

Masz pomysł na projekt, który chcesz zrealizować na swojej uczelni? Weź udział w konkursie i zgarnij grant i wsparcie merytoryczne od KPMG! Zwycięski projekt otrzyma dofinansowanie do 10 000 zł, a członkowie zespołu płatne praktyki w wybranym przez siebie dziale KPMG. Pozostałe prace zostaną nagrodzone kwotami do 5 000 zł i do 3 000 zł. Oprócz dofinansowania, KPMG służy również wsparciem doradczym w zakresie działań promocyjnych, administracyjnych oraz rozliczenia projektu. Zwycięzca może liczyć również na wsparcie merytoryczne ekspertów KPMG.

Kto może wziąć udział w programie?

Do udziału w programie zapraszamy pomysłowych i aktywnie działających studentów kierunków informatycznych, technicznych, ekonomicznych i prawniczych, którzy zgłaszają się indywidualnie lub w grupach liczących do 5 osób.

W programie można zgłaszać projekty z obszaru audytu, podatków, prawa oraz doradztwa biznesowego. Każdy z nich musi zostać szczegółowo opisany, a jego potencjał merytoryczny powinien stanowić wartość dla grupy, do której jest kierowany.

Więcej informacji na stronie: www.generationkpmg.pl/ideasloading 

World of Audit

World of Audit to profesjonalny cykl szkoleń prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów KPMG. Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz zawodową przyszłość z branżą audytorsko-doradczą, weź udział w programie, dzięki któremu otrzymasz od nas gwarantowaną ofertę pracy lub praktyk w jednym z działów Audytu KPMG w Polsce.

Kto może wziąć udział w programie?

Do udziału w programie zapraszamy studentów kierunków ekonomicznych i finansowych z III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, III roku studiów licencjackich oraz I i II roku studiów magisterskich uzupełniających.

Program składa się z czterech etapów: rejestracji online, testów pisemnych, rozmowy kwalifikacyjnej i szkoleń. Cykl kończy się uroczystą galą.

Więcej informacji na stronie: www.worldofaudit.pl