Dane kontaktowe

KPMG w Polsce

Inflancka 4a
00-189 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 528 11 00
[email protected]

kariera.kpmg.pl

Programy dla studentów i absolwentów

World of Audit

World of Audit to profesjonalny cykl szkoleń prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów KPMG. Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz zawodową przyszłość z branżą audytorsko-doradczą, weź udział w programie, dzięki któremu otrzymasz od nas gwarantowaną ofertę pracy lub praktyk w jednym z działów Audytu KPMG w Polsce.

Kto może wziąć udział w programie?

Do udziału w programie zapraszamy studentów kierunków ekonomicznych i finansowych z III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, III roku studiów licencjackich oraz I i II roku studiów magisterskich uzupełniających.

Program składa się z czterech etapów: rejestracji online, testów pisemnych, rozmowy kwalifikacyjnej i szkoleń. Cykl kończy się uroczystą galą.

Więcej informacji na stronie: www.worldofaudit.pl  

Tax’n’You

Tax’n’You to coroczny konkurs skierowany do studentów i absolwentów zainteresowanych tematyką podatkową, prawną i rachunkową, którzy wiążą swoją przyszłość zawodową z doradztwem podatkowym.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs jest skierowany do studentów III roku studiów licencjackich podejmujących studia drugiego stopnia, studentów III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów studiów magisterskich uczelni wyższych z 2018 r., zainteresowanych tematyką podatkową, prawną oraz rachunkową. Wszyscy finaliści konkursu otrzymują gwarantowaną ofertę praktyk, a trójka laureatów oferty pracy w wybranym biurze KPMG w Polsce.

W Tax’n’You liczą się: praktyczna wiedza na temat zagadnień podatkowych, znajomość terminologii podatkowej, umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole, a także zdolności prezentacyjne. Konkurs daje uczestnikom niepowtarzalną szansę skonfrontowania akademickiej wiedzy o prawie podatkowym z wymaganiami, jakie rynek stawia obecnie przed nowoczesnym doradcą podatkowym.

Więcej informacji na stronie: www.kpmg.taxandyou.pl.

Ambasadorzy KPMG

Ambasadorzy KPMG to program dla studentów, dający możliwość poznania specyfiki pracy w branży audytorsko-doradczej oraz stanowiący przepustkę do podjęcia w przyszłości pracy w KPMG.

Jest on skierowany do studentów z wyższych uczelni w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Toruniu, Wrocławiu, Białymstoku, Olsztynie i Rzeszowie.

Kto może wziąć udział w programie?

Do programu zapraszamy studentów II lub III roku studiów pierwszego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, studiujących kierunki ekonomiczne, prawnicze, zarządzanie, finanse, bankowość, ubezpieczenia lub nauki ścisłe oraz zainteresowanych w niedalekiej przyszłości pracą w branży audytorsko-doradczej. Jeśli dodatkowo należysz do organizacji studenckich lub kół naukowych, biegle posługujesz się językiem angielskim, jesteś komunikatywny, aktywnie działasz w mediach społecznościowych, posiadasz zdolności organizatorskie i chętnie podejmujesz nowe wyzwania, koniecznie zgłoś się do programu Ambasadorzy KPMG.

Więcej informacji na stronie: www.generationkpmg.pl/ambasadorzy  

Klub Step Ahead

Step Ahead to program mający na celu budowanie silnej marki osobistej jego członków i inspirowanie się wiedzą kobiet pełniących wysokie funkcje w międzynarodowych organizacjach. Klub to m.in. spotkania z kobietami sukcesu, webcasty wyjaśniające specyfikę pracy w branży audytorsko-doradczej oraz merytoryczne szkolenia. To również idealnie dopasowany do profilu uczestników program mentoringowy umożliwiający konfrontację z realnym środowiskiem biznesowym oraz zaplanowanie indywidualnej ścieżki kariery każdego Mentee. Wspieramy nowe idee i świadomie planujemy swoje kariery.

Kto może wziąć udział w programie?

Szukamy młodych i zaangażowanych kobiet, chcących inwestować w swój rozwój. Chcemy, aby młode, otwarte na nowe wyzwania kobiety mogły uczestniczyć w spotkaniach z kobietami biznesu i tworzyć własną, niepowtarzalną historię. Cenimy kreatywność w działaniu i otwartość na innowacje. Poszukujemy kobiet z pasją, które wiedzą, że współczesny networking ma wielkie znaczenie i często otwiera perspektywę na dalszy rozwój. Zapraszamy do rejestracji przez cały rok.

Więcej informacji na stronie: www.generationkpmg.pl/klubstepahead

Ideas Loading

Masz pomysł na projekt, który chcesz zrealizować na swojej uczelni? Planujesz zorganizować wydarzenie biznesowe lub naukowe, które da odpowiedzi na ważne pytania? Nie wiesz, jak zdobyć fundusze na jego wykonanie? Weź udział w konkursie i zgarnij grant i wsparcie merytoryczne od KPMG! Zwycięski projekt otrzyma dofinansowanie do 10 000 zł, a członkowie zespołu płatne praktyki w wybranym przez siebie dziale KPMG. Pozostałe prace zostaną nagrodzone kwotami do 5 000 zł i do 3 000 zł. Oprócz dofinansowania, KPMG służy również wsparciem doradczym w zakresie działań promocyjnych, administracyjnych oraz rozliczenia projektu. Zwycięzca może liczyć również na wsparcie merytoryczne ekspertów KPMG.

Kto może wziąć udział w programie?

Do udziału w programie zapraszamy pomysłowych i aktywnie działających studentów kierunków informatycznych, technicznych, ekonomicznych i prawniczych, którzy zgłaszają się indywidualnie lub w grupach liczących do 5 osób.

W programie można zgłaszać projekty z obszaru audytu, podatków, prawa oraz doradztwa biznesowego. Każdy z nich musi zostać szczegółowo opisany, a jego potencjał merytoryczny powinien stanowić wartość dla grupy, do której jest kierowany.

Więcej informacji na stronie: www.generationkpmg.pl/ideasloading

Wolontariat studencki

Chciałbyś zacząć aktywnie działać na rzecz innych, ale brakuje ci pomysłu? A może chciałbyś zrobić coś pożytecznego w większym gronie? Mamy dla ciebie propozycję! Odwiedź wraz z pracownikami KPMG schroniska dla zwierząt w twojej okolicy. Możesz dołączyć do prężnie działających wolontariuszy naszej firmy i zaangażować się w pomoc zwierzakom. Wystarczą dobre chęci, trochę czasu, pozytywne nastawienie i para rąk do głaskania i zabaw z uroczymi czworonogami.

Kto może wziąć udział w programie?

Do udziału w programie wolontariatu zapraszamy studentów wszystkich kierunków i roczników, którzy chcą zaangażować się w działania na rzecz schronisk w swojej okolicy. Wolontariat jest realizowany w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i we Wrocławiu. 

Więcej informacji na stronie: www.generationkpmg.pl/wolontariatstudencki