Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

KPMG w Polsce

Inflancka 4a
00-189 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 528 11 00
[email protected]

kariera.kpmg.pl

Proces rekrutacji

Każdego roku zatrudniamy ponad 400 pracowników i praktykantów. Poszukujemy kandydatów posiadających kompetencje analityczne, umiejących spojrzeć na daną sytuację z różnych perspektyw. Liczy się dla nas zaangażowanie oraz skuteczne podejście do podejmowanych działań. Istotne są również: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy mają cechy przywódcze, odważnie bronią własnych przekonań, chętnie przejmują inicjatywę i są otwarci na zdobywanie wiedzy i kompetencji w zakresie audytu, podatków, doradztwa biznesowego, usług księgowych i doradztwa prawnego.

Proces rekrutacji dla Rekrutacja studentów i absolwentów (praktyki i pierwsza praca)

ETAP 1

Aplikacja online

Każdy proces rekrutacyjny rozpoczyna się od przesłania dokumentów aplikacyjnych online. Ogłoszenia rekrutacyjne KPMG pojawiają się jednocześnie na stronie kariera.kpmg.pl, generationkpmg.pl lub na portalach rekrutacyjnych. Każde ogłoszenie zawiera dokładny opis stanowiska, wymagań w stosunku do kandydatów oraz informacje o sposobie przesyłania dokumentów aplikacyjnych.

ETAP 2

Testy online

Po spełnieniu wymogów formalnych przychodzi czas na testy. Test analityczny SOVA sprawdza poziom zdolności analitycznych oraz preferencji zachowań kandydata w środowisku zawodowym. Test z języka angielskiego określa poziom biegłości w zakresie ogólnej znajomości z elementami tzw. office English

ETAP 3

Rozmowa kwalifikacyjna

Ostatni etap to rozmowa kwalifikacyjna, podczas której chcemy lepiej Cię poznać. Pytania dotyczą doświadczenia, umiejętności, zainteresowań oraz powodów, dla których kandydat aplikuje do konkretnego działu w KPMG.

ETAP 4

Witamy na pokładzie

Udało Ci się przejść wszystkie etapy rekrutacji – witaj w KPMG! Teraz czas na szkolenia i poznanie Twojego zespołu.

Proces rekrutacji dla Rekrutacja osób z doświadczeniem zawodowym

ETAP 1

Aplikacja online

Pierwszym etapem procesu jest przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim lub angielskim w odpowiedzi na ogłoszenie. W przypadku osób z doświadczeniem zawodowym rekrutacja prowadzona jest przez cały rok, w zależności od bieżącego zapotrzebowania.

ETAP 2

Rozmowa kwalifikacyjna

 Wybrane osoby zostają zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której skupiamy się na poznaniu kandydata – jego doświadczeń, umiejętności, zainteresowań oraz powodów, dla których aplikuje do konkretnego działu w KPMG. Sprawdzamy również kompetencje i wiedzę merytoryczną z obszaru specjalizacji docelowego zespołu.

ETAP 3

Case study

W ostatnim etapie  badamy poziom umiejętności i predyspozycji Kandydata, wymaganych na stanowisko, na które aplikuje. Takie sprawdzenie może przybrać wiele form, w zależności od potrzeb. Najczęściej są to testy językowe, testy z wykorzystaniem komputera lub case study.

ETAP 4

Witamy na pokładzie

Udało Ci się przejść wszystkie etapy rekrutacji – witaj w KPMG! Teraz czas na szkolenia i poznanie Twojego zespołu.