Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

KOTRAK S.A.

Bogusława Parczewskiego 25
40-582 Katowice
śląskie, Polska

kotrak.pl

NIP: 9542496628

#KotrakTeam – NASZA SIŁA

Nasza siła to:

  • Zgrana ekipa specjalistów z doświadczeniem, którzy realizują cele firmy nie zapominając przy tym o indywidualnym rozwoju
  • Szukamy ludzi, nie stanowisk

#KotrakTeam uwielbia spędzać ze sobą czas!

Będąc częścią zespołu masz możliwość uczestnictwa w niezapomnianych imprezach i wyjazdach integracyjnych. Zainteresowanie takimi wydarzeniami jest wysokie, frekwencja dopisuje za każdym razem - jesteśmy zgranym zespołem! Oprócz firmowych wydarzeń, często spędzamy czas razem po pracy.

#KotrakTeam lubi dzielić się wiedzą!

Preferowana jest praca projektowa, gdzie każdy uczestnik projektu wyraża swoją opinię i ma możliwość zaproponowania nowych rozwiązań czy pomysłów. Lubimy również uczestniczyć w branżowych konferencjach, warsztatach, gdzie możemy zaprezentować rozwiązania dotyczące obszaru IT.

#KotrakTeam stawia na język angielski! Pracowników wspieramy oferując im konwersacje z Native Speaker’em, przez co swobodnie komunikują się w projektach międzynarodowych. Na chwilę obecną realizujemy wdrożenia m.in. w Holandii, Wietnamie, RPA.

#KotrakTeam ubiera się swobodnie! Nie istnieje określony ‘dress code’, choć osoby, które uczestniczą w spotkaniach z Klientami firmy zawsze starają się mieć odpowiedni outfit z szacunku do Klienta i sytuacji.

#KotrakTeam uwielbia słodkości! Jeśli jesteś na diecie to trudno będzie Ci na niej pozostać 😉 Uwielbiamy słodycze w każdej postaci- cukierki, ciasta, batoniki…. A okazja? Zawsze się znajdzie

#KotrakTeam pomaga „debiutantom” w zaaklimatyzowaniu się w nowym otoczeniu. Niezależnie od pogody, przyjmiemy Cię ciepło w nasze progi. Przedstawimy pozostałym pracownikom, pokażemy jakich użyć przycisków na ekspresie, aby wyszła najlepsza kawa.

#KotrakTeam działa aktywnie (nie tylko w biznesie)

Biegi, kajaki, rolki, rower, nurkowanie? Z nami nie będziesz się nudzić. Masz inną pasję sportową? Zawsze chętnie spróbujemy czegoś nowego 😊