Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

KOTRAK S.A.

Bogusława Parczewskiego 25
40-582 Katowice
śląskie, Polska

kotrak.pl

NIP: 9542496628

ETAP 1

Wyślij nam swoje CV

Lubimy współpracować z osobami, które wykazują własną inicjatywę, dlatego pierwszy krok pozostawiamy Tobie. Nie zwlekaj więc i prześlij nam swoje CV! Możesz aplikować poprzez firmową stronę internetową, portal pracuj.pl a także przez portale społecznościowe - wybór należy do Ciebie.

ETAP 2

Skontaktujemy się z Tobą

Jeśli po analizie CV Twój profil okaże się dopasowany do naszych oczekiwań – z przyjemnością skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie w jednym z oddziałów firmy lub skontaktujemy się poprzez wideokonferencję. Dokładne informacje odnośnie terminu spotkania potwierdzimy drogą elektroniczną wysyłając do Ciebie zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną

ETAP 3

Spotkamy się i porozmawiamy!

Na spotkaniu porozmawiamy o obszarze Twoich zainteresowań zawodowych, oczekiwaniach a także o doświadczeniu i zdobytych umiejętnościach. Odpowiemy na pytania dotyczące firmy i codziennej pracy w Kotrak Team’ie! Jeśli aplikowałeś na stanowisko techniczne, mamy przygotowane dla Ciebie specjalne zadanie (przesyłane mailowo), które będzie dobrą okazją do częściowego sprawdzenia Twojej wiedzy technicznej.

ETAP 4

Powiadomimy Cię o wyniku rekrutacji!

Poinformujemy Cię o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej i zapytamy o Twoje odczucia i sugestie dotyczące samego procesu rekrutacji, aby ciągle go udoskonalać.

Wybrane osoby powitamy w naszym Kotrak Team’ie !!!