Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kospel S.A.

ul. Olchowa 1
75-136 Koszalin
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: 94 317 04 00
[email protected]

kospel.pl/pl

NIP: 6691311816

Zapoznaj się z naszym procesem rekrutacji

ETAP 1

Ogłoszenie o pracę

Proces rekrutacji rozpoczyna się od publikacji przygotowanego przez nas ogłoszenia. Aplikując warto zwrócić szczególną uwagę nie tylko na to czy spełniamy wymagania przedstawione w ogłoszeniu, ale także na zakres obowiązków, czy jest interesujący i zgodny z naszymi oczekiwaniami.

ETAP 2

Weryfikacja nadesłanych CV

Wybierzemy najlepsze aplikacje spełniające nasze oczekiwania pod względem kompetencji oraz doświadczenia.

ETAP 3

Wywiad telefoniczny

Krótki wywiad telefoniczny z Pracownikiem Działu HR, pozwoli nam określić czy wzajemnie spełniamy swoje pierwsze oczekiwania. Jeśli tak, od razu ustalimy termin spotkania.

ETAP 4

Rozmowa kwalifikacyjna

W trakcie rozmów rekrutacyjnych, a może być ich kilka (w zależności od poziomu stanowiska, na które rekrutujemy) weryfikujemy kompetencje, doświadczenie oraz motywację Kandydata do objęcia stanowiska, na które złożył swoją aplikację. W ten etap zaangażowany jest zarówno Dział HR jak i Kierownik danego Działu.

ETAP 5

Ustalenie warunków oferty

Jeśli Kandydat pozytywnie przeszedł nasz proces rekrutacji, składamy ofertę i po finalnym ustaleniu warunków zapraszamy do współpracy.

ETAP 6

Gratulujemy, dołączasz do zespołu Kospel!

Kandydat otrzymuje wszystkie niezbędne dokumenty wymagane do zatrudnienia, jest umawiany na badania i wspólnie z przyszłym Przełożonym omawia przebieg wdrożenia.