Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kospel S.A.

ul. Olchowa 1
75-136 Koszalin
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: 94 317 04 00
[email protected]

kospel.pl/pl

NIP: 6691311816

#ocieplamy Klimat pracy, #zagrzej miejsce w Kospel

Zostań z nami na lata

Firma Kospel istnieje od 1990 roku. Obecnie jesteśmy jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła a przede wszystkim kotłów elektrycznych. Oferujemy stabilność i uczciwe warunki współpracy. Zatrudniając Pracowników chcemy aby zostali z nami na lata i rośli wraz z firmą. Niemal połowa wszystkich naszych Pracowników jest z nami ponad 5 lat.

Rozwój

Kospel umożliwia rozwój zawodowy w strukturach organizacji – awans zawodowy, szkolenia to nasza codzienność. W 2020 roku, mimo pandemii, nasi Pracownicy wzięli udział w niemal 40 szkoleniach podnoszących ich kompetencje. Od 2019 roku prowadzimy także kursy języka angielskiego dla chętnych, które odbywają się w bezpośrednio w firmie.

Dodatkowe korzyści

Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, bony świąteczne i upominki to tylko niektóre z korzyści, jakie związane są z pracą w Kospel. W okresie jesienno-zimowym dbając o nasz zespół, zapewniamy świeże owoce i jogurty.

Integracja

Organizujemy akcje, które pomagają w integracji zespołu i budowaniu zaangażowania. Wspólnie wędkujemy, uprawiamy sport, a także spotykamy się na różnego rodzaju wydarzeniach firmowych. W 2020 roku wspólnie spaliliśmy ponad milion kalorii w akcji sportowej #KospelFit!

Program praktyk

Od niemal 10 lat firma Kospel S.A. kształci młodzież, współpracując w tym zakresie ze szkołami zawodowymi w regionie. Praktyki w naszych zakładach produkcyjnych pozwalają na zdobycie gruntownej wiedzy oraz praktycznego przygotowania do zawodu. Wielu Praktykantów finalnie zasila szeregi naszych Pracowników. O komfort Praktykantów i jakość programu dba specjalnie dedykowany Koordynator ds. Praktyk.

Praca zespołowa

Wspólnie pracujemy nad osiągnięciem określonego celu. Jako zespół realizujemy projekty oraz wdrażamy nowe rozwiązania.