Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kospel S.A.

ul. Olchowa 1
75-136 Koszalin
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: 94 317 04 00
[email protected]

kospel.pl/pl

NIP: 6691311816

Kospel - lider innowacji, nowoczesnych technologii i jakości

Nasza firma została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Posiadamy 4 nowoczesne zakłady produkcyjne i zatrudniamy blisko 600 Pracowników. Systematycznie zwiększamy sprzedaż, a nasze produkty znane są w 57 krajach Świata.

Nasze DNA

Postęp naszej firmy opiera się na budowaniu marki - lidera innowacji, na wdrażaniu najnowocześniejszych technologii i najwyższych standardów jakości. Odzwierciedleniem tych wartości jest logo Kospel, które łączy dwa żywioły, ogień i wodę walczące na tle słońca. Ta idea doskonale przedstawia działanie kotłów elektrycznych oraz podgrzewaczy wody dających przyjemne ciepło w domu.

Naszą misją jest zapewnienie komfortowego i czystego ogrzewania.

Wizja - to jasne - chcemy być najważniejszym europejskim producentem innowacyjnych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska systemów grzewczych.

Dołącz do zespołu Kospel

Zapoznaj się ze szczegółami w zakładce „Jak wygląda rekrutacja”.

Dlaczego warto?

#ocieplamyklimatpracy #zagrzejmiejscewKospel #złączeniciepłem – to nasze ulubione hasła, wartościowe nie tylko dlatego, że zostały wymyślone przez naszych Pracowników.

Hasła te oddają nasze najmocniejsze stronny, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się ze szczegółami w zakładce Benefity.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)