Dane kontaktowe

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

Ziemowita 10 d
71-717 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska

NIP: 8512897664

Poznaj nas

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o. należy do światowej sieci oddziałów firmy Kongsberg. Specjalizujemy się w usługach oraz sprzedaży rozwiązań dla rynku elektroniki i autoamatyki morskiej oraz technologii informacyjnych, w obsłudze serwisowej urządzeń elektroniki okrętowej, lokalnie projektujemy zintegrowane systemy automatyki a także jesteśmy postrzegani jako specjaliści w dziedzinie technologii informatycznych. Produkujemy i dostarczamy systemy dynamicznego pozycjonowania, nawigacji, detekcji, łączności i automatyki dla jednostek pływających i instalacji typu offshore. Nasz cel to doskonałość w obsłudze klientów, którym to dostarczamy usługi na najwyższym poziomie i o nieskazitelnej jakości.

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o. bardzo krótko i zwięźle definiuje swoje miejsce na rynku:

Jesteśmy zaufanym sojusznikiem każdego kontrahenta!

Siłą naszej firmy są ludzie.

Sukces każdej firmy w dużej mierze zależy od kompetencji jej pracowników. Dążymy do pozyskania, utrzymania i rozwoju ludzi, którzy oprócz znakomitych umiejętności zawodowych, posiadają bardzo wysoki poziom kompetencji takich jak:

 • Elastyczność poznawcza
 • Efektywna komunikacja
 • Samodzielność i odpowiedzialność
 • Współpraca w zespole
 • Zorientowanie na usługi
 • Gotowość do rozwoju zawodowego i osobistego
 • Lojalność
 • Wysoka kultura osobista

Konsekwentnie dbamy o rozwój umiejętności wszystkich naszych pracowników, rozwijając ich kompetencje i poszerzając wiedzę, by w pełni rozwinąć ich potencjał.

Polegamy na talentach, zaangażowaniu i doświadczeniu naszych pracowników.

Cenimy indywidualność i różnorodność naszych pracowników, pozostawiając im przestrzeń i swobodę do działania, poprzez tworzenia relacji, które charakteryzuje tolerancja, wzajemny szacunek i respekt.

Bardzo mocno aktywizujemy naszych pracowników, aby osiągnąć wysoki poziom motywacji.

Stawiamy jasne cele i zadania budując firmę w oparciu o zaangażowanie, profesjonalizm, konkurencyjność.

Bezpieczeństwo jest naszą fundamentalną wartością.

Zapewniamy skuteczną i klarowną komunikację z pracownikami.

Dbamy o stabilność miejsc pracy naszych pracowników, dzięki czemu od wielu lat zachowujemy niski poziom rotacji zatrudnienia.

W naszej firmie ludzie tworzą zgrany zespół i z pasją realizują zawodowe cele i zadania. Każdego dnia wspieramy działania naszych pracowników w przyjaznej i swobodnej atmosferze pracy, dbając o utrzymanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Szczególnie dbamy o relacje między pracownikami i przyjazną atmosferę, która  prowadzi do wytworzenie poczucia przynależności i identyfikacji z firmą. Spotkania integracyjne są dla nas  jedną z form budowania zespołu pracowniczego.

Wspieramy naszych pracowników nie tylko w rozwoju zawodowym, ale również w rozwijaniu pasji i zainteresowań pozazawodowych.  Promujemy aktywne spędzanie czasu wolnego oraz pracę zespołową.

Szukamy osób, które chcą mieć fajną pracę w międzynarodowym środowisku, z dużymi możliwościami rozwoju, w przyjaznym i partnerskim klimacie, z   najnowocześniejszą technologią dostępną na rynku.

Zatrudniamy inżynierów, specjalistów, programistów, entuzjastów, ludzi z pasją, otwartych na nowe pomysły, gotowych tworzyć nowe technologie, zaangażowanych w realizację wielu projektów, którzy chcą poszerzać wiedzę, by w pełni rozwijać swój potencjał.

Nasi pracownicy są zadowoleni z pracy i zostają z nami na długie lata, ponieważ:

 • mamy świetną atmosferę w pracy
 • oferujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • mamy komfortowe biuro, fajnych szefów i współpracowników
 • pracujemy elastycznie: poniedziałek- piątek w godzinach 7-17
 • inwestujemy w podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, kurs języka angielskiego i norweskiego w siedzibie firmy)
 • wspieramy naszych pracowników w rozwijaniu pasji i zainteresowań pozazawodowych
 • dbamy o work-life balance
 • wyposażamy pracowników w pełny komplet narzędzi do pracy
 • oferujemy zwrot kosztów przyjazdu na rozmowę rekrutacyjną (powyżej 200km) oraz pakiet relokacyjny
 • mamy zawsze indywidualny, komfortowy transfer na lotnisko, obsługę i wsparcie w podróżach służbowych
 • mamy bogaty pakiet benefitów: telefon służbowy, własny laptop, prywatną opiekę medyczną (także z opcją dodatkową dla członków rodziny), dodatkowe ubezpieczenie, karty Multisport, pyszną kawę, cotygodniowe spotkania przy ciastku i owocach, dofinansowanie do obiadów, imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin, „chill out room”, prezenty okazjonalne, fundusz socjalny, zakup akcji Kongsberg Gruppen z 20% rabatem, Club Sports'n More, Office Joga, naukę języka angielskiego i norweskiego, własny duży parking i wiele innych.