Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kongsberg Maritime CM Sp. z o.o.

Kopernika 1
83-140 Gniew

NIP: 5932082074

INNOWACJA jest w naszym DNA

Nasz sukces wynika z umiejętności kreowania technologii przyszłości i przewidywania potrzeb naszych klientów. Dlatego inwestujemy ponad $ 1,7 mld na całym świecie każdego roku w badania i rozwój, współpracujemy z 30 technicznymi uniwersytetami, a także corocznie zgłaszamy setki patentów.

Jednakże wprowadzanie innowacji nie opiera się jedynie na inwestycjach. Kluczowym elementem jest właściwa kultura organizacji, która opiera się na otwartości i wzbudza w naszych ludziach ciekawość i odwagę, co umożliwia naszym pracownikom, a tym samym całej firmie, na wprowadzanie potrzebnych zmian w odpowiednim tempie.

Odkryj nasz świat

Rolls-Royce jest globalną organizacją w każdym tego słowa znaczeniu. Zatrudniamy ponad 50 000 osób w 40 krajach i mamy klientów w ponad 150 krajach. Należą do nich między innymi:

  • 380 linii lotniczych,
  • 160 sił zbrojnych,
  • ponad 4000 klientów morskich, w tym 70 marynarek wojennych.

Chociaż zakres wiedzy różni się w poszczególnych krajach, to dążenie do doskonałości jednoczy wszystkich pracowników Rolls-Royce na całym świecie.

Wszystkim naszym działaniom przyświeca zasada dostarczania doskonałości; zarówno dla naszych klientów jak i dla ludzi, którzy pracują dla nas. Dlatego inwestujemy miliony w szkolenia i rozwój naszych pracowników, oferując im szeroka ofertę szkoleniową, dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Światowej klasy pracownicy tworzą światowej klasy produkty. Bądź wyjątkowy, dołącz do nas i weź udział w dostarczaniu doskonałych rozwiązań.

Rolls-Royce w Polsce

Gdzie możesz znaleźć nas w Polsce?

  • Regionalne Biuro Zakupowe - Centrum Usług Wspólnych w Krakowie- Centrum odpowiada za dokonywanie zakupów strategicznych (zarówno globalnych, jak i dla Sektora Morskiego). W Krakowie znajduje się również dział jakości oraz analityki zasobów ludzkich.
  • Zakład Produkcyjny w Gniewie - siedziba główna Rolls-Royce w Polsce, w której wytwarzane są urządzenia wykorzystywane w Sektorze Morskim. W Gniewie swoją siedzibę ma również dział zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Morskie Centrum Usług Serwisowych w Gdyni - centrum jest odpowiedzialne za sprzedaż i aktywność serwisową. Dostarcza usługi zarówno w terenie, jak i w warsztacie serwisowym w Gdyni.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)