Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kongsberg Maritime CM Sp. z o.o.

Kopernika 1
83-140 Gniew
pomorskie, Polska

NIP: 5932082074

POZNAJ NAS:

Kongsberg Maritime jest światowym liderem dostarczającym zintegrowane systemy i rozwiązania technologiczne do aplikacji morskich. Nasze innowacyjne produkty przeznaczone są do pracy w ekstremalnych warunkach we wszystkich obszarach przemysłu morskiego takich jak transport, marynarka wojenna, przemysł gazowo – naftowy czy produkcja żywności. Na szerokie portfolio składa się m. in. projektowanie statków, automatyka i oprzyrządowanie mostków, urządzenia dystrybucji energii elektrycznej, napędy elektryczne i generatory prądu, systemy zasilania paliwem LNG i wspomagające je systemy kontroli, urządzenia robotyki i sensory, zintegrowane systemy napędowe oraz urządzenia pokładowe i stery. Wspieramy także klientów w zakresie długoterminowej obsługi serwisowej naszych produktów. Codziennie tysiące statków i instalacji morskich polega na produktach Kongsberg Maritime pod względem bezpieczeństwa, wydajności operacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Dzięki nim nasi klienci maksymalizują wydajność oraz obniżają koszty. 

Sektor zatrudnia 7400 pracowników w 34 krajach.

NASZ ZESPÓŁ I ODDZIAŁY W POLSCE

Kongsberg Maritime CM w Polsce zatrudnia ponad 230 osób, w trzech lokalizacjach:

GDYNIA:

Produktowe Centrum Serwisowe w Gdyni jest częścią globalnej sieci jednostek serwisowych. Centrum odpowiedzialne jest za aktywność serwisową związaną z produktami do zastosowań Marine. Nasi wykwalifikowani serwisanci świadczą usługi zarówno w terenie (tzw. field service) jak i w warsztacie serwisowym w Gdyni.

Obok wsparcia technicznego Centrum Serwisowe gwarantuje naszym klientom obsługę zamówień części zapasowych dla systemów napędowych Propulsion &Engines. Zespół Sprzedaży oferuje fachowe doradztwo w zakresie doboru części oraz zapewnia kompleksową realizację zamówień.

Działalność serwisowa i sprzedażowa Centrum Serwisowego wspierana jest przez wyodrębniony Dział Inżynieryjny realizujący zadania w obszarze inżynierii mechanicznej, monitorowania stanu technicznego maszyn oraz cyfrowej prezentacji obiektów fizycznych polegające min. na tworzeniu i aktualizacji dokumentacji technicznej i baz danych, diagnostyki urządzeń, montażu systemów pomiarowych online i analizy danych wibroakustycznych mających na celu określenie kondycji i zdiagnozowania potencjalnych uszkodzeń urządzeń. Zespół cyfrowej prezentacji obiektów fizycznych rozwija technologię cyfrową umożliwiającą wczesną diagnozę stanu technicznego i wcześniejszą reakcję na potencjalnie występujące uszkodzenia.

GNIEW

Zakład produkcyjny w Gniewie jest częścią łańcucha Deck Machinery & Motion Control. Fabryka zajmuje się profesjonalną produkcją wysokiej jakości elementów stalowych (prefabrykacja, obróbka mechaniczna, powlekanie i montaż) oraz złożonych systemów produktu do maksymalnej wagi 50 ton. Produkty wytwarzane w Gniewie to między innymi systemy wciągarek dla jednostek typu merchant, tug, off-shore i navy, zespoły sterowe i agregaty hydrauliczne, systemy przeładunku amunicji i paliwa w morzu (urządzenia RAF/FAS) czy zestawy SDO (systemy Bezpiecznej Pracy na Pokładzie). Nasz system jakości jest oparty o normę ISO 9001. Firma posiada własne laboratorium pomiarowe zajmujące się kalibracją podstawowych narzędzi.

Zakład w Gniewie pełni funkcję siedziby głównej KM CM w Polsce, jest wpisany na złotą listę pracodawców Państwowej Inspekcji Pracy w związku z uzyskaniem nagrody „Bezpieczny Pracodawca”.

KRAKÓW

SSC Kraków to jednostka wspierająca Grupy Kongsberg specjalizująca się w obszarze łańcucha dostaw. 

Działanie jednostki skupia się na zarządzaniu globalnymi strategiami zakupowymi oraz rozwojem i doskonaleniem jakości dostawców.

Biuro pełni centralną rolę w tworzeniu, wdrażaniu i usprawnieniach procesów oraz narzędzi zakupowo-jakościowych.

Istotnym elementem działalności biura jest koordynacja działań nad osiągnięciem celów „Zrównoważonego Rozwoju” globalnego łańcucha dostaw.

Zespół składa się z 30 ekspertów oraz specjalistów z wieloletnim stażem w zakresie negocjacji komercyjnych, międzynarodowego prawa handlowego, inżynierii materiałowej oraz audytu.

NASZE WARTOŚCI

Nasze wartości są tym, co nas łączy. Opisują, czego potrzeba, aby odnieść sukces, i przenikają nasz sposób działania. Osiągamy światową reputację poprzez pracowników: współpracując, dzieląc się pomysłami i poświęcając się doskonałości technicznej.

DETERMINACJA

Praca to część naszej duszy. To część naszej kultury. Nie robimy nic w połowie. Jesteśmy znani z naszego zapału i wytrwałości. Zawsze staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów. Stawiamy sobie ambitne cele i dążymy do nich z wyraźnym i stałym ukierunkowaniem.
Co zaczynamy, kończymy. Nie poddajemy się. Nie doszlibyśmy tak daleko, gdybyśmy nie byli zdeterminowani.

INNOWACJA

Innowacja polega na tworzeniu czegoś nowego, ale także na odnawianiu lub ulepszaniu tego, co już istnieje. To część naszego codziennego życia w KONGSBERG. Nieustannie dążymy do ulepszeń, nowych pomysłów i nowych rozwiązań.

WSPÓŁPRACA

Współpraca ma fundamentalne znaczenie dla naszej działalności. Pracujemy razem. Cenimy nasze różnice i doceniamy swoje atuty – jesteśmy jednym zespołem. Mamy różne charaktery, umiejętności czy punkt widzenia, ale wyróżnia nas jeden cel, do którego wspólnie dążymy. To dzięki współpracy osiągamy najlepsze rozwiązania. Współpracujemy jako jednostki i jako organizacja.

NIEZAWODNOŚĆ

Nieocenione jest przychodzenie do pracy każdego dnia wiedząc, że jest to profesjonalna organizacja pełna godnych zaufania kolegów, którzy zawsze są gotowi pomóc. Wsparcie, które uzyskaliśmy w związku z przejęciem Rolls-Royce Commercial Marine, pokazuje, jak bardzo wierzą w nas nasi właściciele i rynek i co może osiągnąć KONGSBERG. Zawsze dostarczamy to, co obiecaliśmy. Praca z nami oznacza kontakt z wiarygodnymi ludźmi, wiarygodną korporacją i niezawodnymi produktami.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)