Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kompozyty Sp. z o.o.

Topolowa, Stanowice 8
55-200 Oława
dolnośląskie, Polska
Telefon: 885511801
[email protected]

www.im.pl/pl

NIP: 8942673312

Poznaj nas

Grupa IM specjalizuje się w inżynierii i produkcji wyrobów kompozytowych i stalowych. Realizuje zadania dla wiodących firm o zasięgu globalnym. Oddziały Grupy IM skupione są wokół Wrocławia. Grupa IM może się poszczycić gwarantującym sukces, wysoko wykwalifikowanym i zaangażowanym zespołem 1350+ pracowników. Profesjonalizm Grupy IM przejawia się w realizacji projektów od koncepcji do produkcji wyrobu finalnego. Grupa IM jest dostawcą podzespołów dla branż energetycznej, transportu publicznego oraz ciężkiego sprzętu mechanicznego.

Misja

Grupa IM tworzy wartość dodaną dla realizowanych projektów dzięki eksperckiej wiedzy technicznej i doświadczeniu w produkcji kompozytów i wyrobów stalowych. Poprzez innowacje, jakość i dbałość o detale napędzamy rozwój naszych partnerów oraz Grupy.

Naszym celem jest stać się partnerem pierwszego wyboru, w zrównoważonej produkcji podzespołów dla najbardziej wydajnych pojazdów transportu publicznego, generatorów, maszyn budowlanych oraz innego sprzętu wiodących światowych producentów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)