Dane kontaktowe

KOMET - URPOL Sp. z o.o.

Przyjaźni 47B
47-225 Kędzierzyn - Koźle
opolskie, Polska

kometgroup.pl/oferty-pracy.html

NIP: 7491929883

Witamy w KOMET-URPOL Sp. z o.o.

 

Opowiemy Wam pewną historię....

której początek sięga 1918 roku, kiedy to Robert Breuning, genialny wynalazca założył firmę KOMET.

Przez  dziesiątki lat  trwa praca nad prototypami narzędzi, coraz bardziej skomplikowanymi patentami, tworzeniem produktów nowej generacji. Sukcesywny rozwój , podbijanie kolejnych sektorów, wprowadzanie na rynek kolejnych grup produktowych napędza firmę do nieustannego rozwoju, który trwa do dziś.

Aktualnie Jesteśmy postrzegani jako niekwestionowany, światowy lider w produkcji narzędzi przeznaczonych do obróbki skrawaniem. Inwestycje w nowe technologie i kapitał ludzki, które w naszym przekonaniu muszą iść ze sobą w parze, są dla nas priorytetem, a także gwarancją sukcesu.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, zaangażowaniem. Są siła napędową dla naszego biznesu, inspiracją w codziennych działaniach. Dołącz do naszego zgranego zespołu. Weź udział w tworzeniu naszej historii kolejnych 100 lat...

KOMET W LICZBACH:

W tym roku świętujemy 100 lat działalności KOMET.

Zarejestrowaliśmy ponad 900 patentów i wiele nowych produktów.

Jesteśmy obecni w 30 krajach na całym świecie.

W Kędzierzynie – Koźlu zatrudniamy 200 pracowników

Mamy  1 cel – nieustanny rozwój w każdej dziedzinie naszej działalności.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

Dbamy o to, aby nasz zespół tworzyli zdolni i zaangażowani w swoje obowiązki pracownicy. Sukces KOMET - URPOL to efekt naszej wspólnej pracy, niezależnie od szczebla i zajmowanego stanowiska.  Jeśli zależy Ci na pracy w miejscu, w którym Twoja praca będzie odpowiednio doceniana, a Twoje zatrudnienie stabilne - poznaj nasz proces rekrutacji i prześlij swoją aplikację!

ETAP 1

Aplikowanie. W sekcji oferty pracy oraz na naszej stronie http://kometgroup.pl/oferty-pracy.html znajdziesz wszystkie otwarte nabory, które prowadzimy w KOMET – URPOL w tej chwili. Odpowiedz na ogłoszenie, które zainteresowało Cię najbardziej.

ETAP 2

Analiza zgłoszeń. Wszystkie nadesłane aplikacje są weryfikowane pod kątem wymagań przewidzianych dla danego stanowiska. Jeśli spełniasz większość z nich otrzymasz zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną z przedstawicielem naszego działu HR i bezpośrednim przełożonym.

ETAP 3

Rozmowa rekrutacyjna. To moment, w którym możemy Cię bliżej poznać i przekazać Ci najważniejsze informacje na temat pracy w KOMET – URPOL. W czasie spotkania rekrutacyjnego zapytamy Cię o Twoje doświadczenie zawodowe, dowiemy się również, co cenisz sobie u potencjalnego pracodawcy.

ETAP 4

Informacja zwrotna. Wszyscy kandydaci biorący udział w naszych procesach rekrutacji – niezależnie od rezultatu rozmów rekrutacyjnych – otrzymują informacje zwrotne w ciągu maksymalnie 14 dni od spotkania.