Dane kontaktowe

Rawlplug

Kwidzyńska 6
51-416 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.rawlplug.com

NIP: 6772354296

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA

Wiemy, że udział w procesie rekrutacji może być dla naszych kandydatów stresujący. Dlatego robimy wszystko, aby w przyjazny, komfortowy, oparty na jasnych zasadach sposób odbywały się wszystkie jego etapy. Chcemy Cię bliżej poznać, dowiedzieć się co umiesz robić i jakie masz doświadczenia, chcemy posłuchać o Twoich kompetencjach i osiągnięciach. Chcemy Ci też opowiedzieć o tym, jacy jesteśmy w RAWLPLUG i co mamy Tobie do zaproponowania. Poznaj etapy naszej rekrutacji.

ETAP 1

WYBÓR OFERTY I CV

Spośród wszystkich dostępnych ofert wybierasz tę, które najbardziej pasuje do Ciebie i spełnia Twoje oczekiwania. Warto przejrzeć je wszystkie, ponieważ zatrudniamy ludzi w kilkunastu obszarach, więc być może – ze względu na Twoje doświadczenie i kwalifikacje – któraś z nich będzie dla Ciebie najlepsza.

Nawet, jeśli w danej chwili nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko zgodne z Twoim zawodowym profilem, a chcesz pracować dla międzynarodowego lidera w branży zamocowań, wyślij do nas swoje CV. To szansa na to, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować w przyszłości.

Czekamy na zgłoszenia! Wyślij swoje CV przez profil w serwisie pracuj.pl lub wypełniając formularz na https://www.rawlplug.pl/pl/kariera/oferty-pracy/ albo przesyłając maila na [email protected].

ETAP 2

WSTĘPNA SELEKCJA

Spośród wszystkich nadesłanych ofert wybieramy te najciekawsze, które wg nas najlepiej są dopasowane do profilu stanowiska, na które rekrutujemy. Dlatego już w aplikacji spróbuj nas przekonać, że będziesz pasować do naszego zespołu. Do wybranych osób dzwonimy, aby porozmawiać wstępnie o wzajemnych oczekiwaniach, doprecyzować przesłane w CV szczegóły i umówić dogodny termin osobistej rozmowy.

ETAP 3

SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Przed spotkaniem rekrutacyjnym otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem jego szczegółów - rozmowa ma miejsce w siedzibach naszych Spółek. Spotkanie rekrutacyjne to rozmowa o Twoich doświadczeniach, kwalifikacjach i kompetencjach, ale przygotuj sobie przed spotkaniem również własne pytania, które nam chcesz zadać – bo to spotkanie to nie tylko weryfikacja tego, co wniesiesz do naszej firmy, ale również tego, co możemy zaproponować Tobie i przekonać do współpracy.

ETAP 4

DODATKOWE ZADANIA

W zależności od specjalizacji stanowiska, na które prowadzimy rekrutację, możemy Cię poprosić o dodatkowy etap – realizację zadań, które zweryfikują zakres i poziom wybranych kompetencji, np.: test wiedzy merytorycznej, test językowy czy zadania tematyczne z wybranych zagadnień. Ten etap jest ważny również dla Ciebie – od samego początku będziesz mieć jasność naszych oczekiwań.

ETAP 5

DECYZJA O WSPÓŁPRACY

Cenimy czas i rozumiemy napięcie, jakie może mieć miejsce podczas oczekiwania na decyzję o współpracy. Dlatego – niezależnie od tego, czy do niej dojdzie, czy nie – zawsze dzwonimy do naszych kandydatów i informujemy ich o sytuacji maksymalnie w ciągu 2 tygodni od spotkania rekrutacyjnego. W przypadku, gdy nie będziemy mogli zaproponować Ci oferty pracy, podamy argumenty - dlaczego nie. Jeśli natomiast decyzja będzie pozytywna – ustalamy ostateczne warunki współpracy.

ETAP 6

PODPISANIE UMOWY

Po pozytywnej decyzji i współpracy realizujemy formalności związane z podpisaniem umowy – zbieramy niezbędne dane, ustalamy zakres i termin realizacji badań lekarskich, przygotowujemy dokumenty. A potem – z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie współpracy.