Dane kontaktowe

Rawlplug

Kwidzyńska 6
51-416 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.rawlplug.com

NIP: 6772354296

STABILNA FORMA WSPÓŁPRACY

Oferujemy naszym pracownikom najbardziej stabilną i gwarantującą bezpieczeństwo formę współpracy – umowę o pracę. Jeśli ktoś jednak chce zachować formalną niezależność – dajemy możliwość realizacji zleconych zadań w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE

Śledzimy rynek i obserwujemy poziom wynagrodzeń w naszej branży i w obszarach, które stanowią jej integralny element. Dlatego proponujemy atrakcyjne, odpowiednie do zakresu zadań, wymaganej odpowiedzialności oraz poziomu kwalifikacji i kompetencji na danym stanowisku. Wspieramy pracowitość, inicjatywę, kreatywność i zaangażowanie – doceniamy je wynagradzając atrakcyjnymi premiami finansowymi i bonusami.

OPIEKA MEDYCZNA

Zdrowie, dobra kondycja i samopoczucie naszych pracowników jest dla nas kwestią bezwzględną. To dlatego dajemy dostęp do korzystania z profesjonalnej opieki w największej i najnowocześniejszej sieci placówek medycznych LUX MED. Dysponujemy różnymi pakietami obejmującymi określony zakres wsparcia medycznego – do wyboru.

KARTA MULTISPORT

Uzupełnieniem dbałości o zdrowie i kondycję naszych pracowników jest możliwość skorzystania z karty sportowej. Wybraliśmy – ze wszystkich możliwości na rynku – MultiSport, ze względu na szeroką dostępność obiektów sportowych i wielką gamę aktywności, jakie za jej pośrednictwem można realizować.

UBEZPIECZENIE NNW I BEZPIECZEŃSTWO PRACY

Utrzymujemy w naszej firmie najwyższe standardy bezpieczeństwa. To dlatego stosujemy się do restrykcyjnych norm dyktowanych przez system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy OHSAS 18001. Dbamy o komfort i poczucie bezpieczeństwa pracowników nie tylko w pracy, ale i poza nią, dając dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków w PZU.

BENEFITY SPECJALISTYCZNE

Doceniamy i dostarczamy naszym pracownikom narzędzia, które wspierają, ułatwiają i podnoszą komfort realizacji ich codziennych zadań. Dla pracowników Produkcji i Magazynu mamy m.in. bony żywieniowe, extra płatne godziny nocne czy możliwość wypracowania nadgodzin. Dla specjalistów z kolei – np.: szansę na naukę języka angielskiego i nowoczesny sprzęt – telefony, tablety i laptopy, ale również ciekawe, zagraniczne podróże służbowe.

DOFINANSOWANIE WAKACJI

Chcemy, aby nasi pracownicy wypoczywali i wracali do nas z nową energią i entuzjazmem do działania. To dlatego dajemy możliwość dofinansowania tzw. „wczasów pod gruszą”, ale także obozów czy kolonii dla dzieci.

WSPARCIE DLA INICJATYWY I KREATYWNOŚCI

W RAWLPLUG nie stawiamy sobie ograniczeń. Każdy pomysł jest na wagę złota i każda inicjatywa zasługuje na aplauz. Wspieramy kreatywność, samodzielność i zaangażowanie naszych pracowników, umożliwiając im i finansując realizację zupełnie własnych, autorskich projektów, których mogą być liderami.