Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Klinika Bocian

ul. Akademicka 26
15-267 Białystok
podlaskie, Polska
[email protected]

klinikabocian.pl

NIP: 5422971792

Poznaj nas

O Klinice

Klinika Bocian należy do wiodących ośrodków zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Od ponad 13 lat skutecznie pomagamy niepłodnym parom. Dzięki naszym umiejętnościom właściwego diagnozowania niepłodności oraz skutecznemu leczeniu tysiące par zostało szczęśliwymi rodzicami. Klinika Bocian wywodzi się z Białegostoku, kolebki in vitro w Polsce. Obecnie nasze placówki prężnie działają również w Warszawie, Katowicach a także Poznaniu i w Szczecinie. Oferujemy pacjentom kompleksową diagnostykę i leczenie z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii medycyny rozrodu, w tym zapłodnienia in vitro.

Nasz zespół tworzą osoby o wyjątkowych kompetencjach i chęci pomagania pacjentom. Są to: lekarze, położne, embriolodzy, a także diagności laboratoryjny. Jego nieodłączną część stanowią również konsultanci ds. obsługi pacjenta, specjaliści marketingu i PR, IT, HR oraz kadr i księgowości.

Pracownicy Kiniki Bocian to ludzie życzliwi, którzy z pasją podchodzą do swoich codziennych obowiązków. Pacjent jest zawsze w centrum uwagi, a my służymy mu zarówno wiedzą, doświadczeniem jak i naszą energią.

Nasza postawa oparta na gotowości do zmieniania rzeczywistości i chęci pomagania innym pozwoliła już tysiącom par zostać szczęśliwymi rodzicami.

Profesjonalizm i rozwój

Zespół Kliniki Bocian nieustannie podnosi swoje kwalifikacje oraz poszerza wiedzę z zakresu niepłodności. Nasi specjaliści uczestniczą  między innymi w dorocznych Kongresach  Europejskiego Towarzystwa Rozrodu i Embriologii. Podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w licznych szkoleniach jest nieodłącznym elementem naszej pracy.

Praca w Klinice Bocian stwarza możliwości przygotowania się do egzaminu, pozwalającego uzyskać prestiżowy certyfikat ESHRE.

Najwyższy standard obsługi pacjenta

Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy jakości obsługi Pacjenta dbając o pozytywne doświadczenia Pacjentów na każdym etapie kontaktu z Naszą Kliniką. Skutecznie i świadomie budujemy długotrwałe relacje z Pacjentami, oparte na wzajemnym zrozumieniu, szacunku i akceptacji dla potrzeb i wartości Pacjenta.