Dane kontaktowe

KLIMAS Sp. z o.o.

Witosa 135/137
Kuźnica Kiedrzyńska
42-233 Mykanów
śląskie, Polska

www.wkret-met.com

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy wiodącym producentem technik zamocowań budowlanych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma powstała w 1990 roku; dzisiaj Klimas Wkręt-met to dwa zakłady produkcyjne – w Kuźnicy Kiedrzyńskiej i w Wanatach k. Częstochowy – o powierzchni produkcyjnej większej niż 50 tys. m². Samodzielnie projektujemy łączniki, produkujemy z metalu oraz z tworzywa, kontrolujemy jakość. Posiadamy m.in. jedną z najbardziej innowacyjnych w Europie hal wtryskarek, zaawansowane laboratorium oraz magazyn centralny.

W 2005 roku otrzymaliśmy naszą pierwszą Europejską Aprobatę Techniczną na wyroby budowlane. Od tamtego czasu przyznano nam wiele europejskich i polskich aprobat oraz certyfikatów i wyróżnień, które są dowodem najwyższej jakości naszych produktów. Jesteśmy również regularnym zdobywcą tytułu Złota Budowlana Marka Roku w kategorii zamocowania budowlane oraz laureatem wyróżnienia Budowlana Firma Roku.

NASZ ZESPÓŁ

Tworzymy firmę, która nieustannie się rozwija. Dlatego jesteśmy otwarci na nowości i z chęcią je wdrażamy, ale także cenimy i szanujemy sprawdzone rozwiązania. Swoim ponad 25-letnim doświadczeniem pragniemy dzielić się z Pracownikami.

Cechy, które nas wyróżniają, i które jednocześnie stanowią nasze nadrzędne wartości to:

  • łatwość adaptacji do zmian,
  • ambicja,
  • permanentna chęć pogłębiania naszej wiedzy i rozwijania się,
  • profesjonalizm,
  • zapewnianie bezpieczeństwa Pracownikom,
  • dbałość o jakość produktów,
  • szacunek do Pracowników i troska o ludzi związanych z naszą firmą,
  • otwartość na dialog i kooperację.

W Klimas Wkręt-met pracują fachowcy i specjaliści z różnych dziedzin, którzy dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu przyczyniają się do osiągania kolejnych sukcesów firmy. Cenisz sobie rozwój i lubisz podejmować nowe wyzwania? Dołącz do nas i zdobywaj z nami świat!

PROCES REKRUTACYJNY

Rekrutacja prowadzona jest przez cały rok i składa się z kilku standardowych etapów.

Aplikacja. Prześlij swoją aplikację do naszej bazy danych.

Wybór. Zanalizujemy ją pod kątem naszych oczekiwań i wymagań konkretnego stanowiska pracy. Wybierzemy osobę/osoby, która/które najbardziej pasują do profilu naszego pracownika.

Telefon. Zadzwonimy do Ciebie, aby umówić się na spotkanie.

Odpowiedź zwrotna. Po odbyciu spotkań powiadomimy każdego kandydata o wynikach rozmowy kwalifikacyjnej.

Witamy na pokładzie! Wybrane osoby zaprosimy do podjęcia współpracy z nami.

Wdrożenie. Po podpisaniu umowy zostaniesz odpowiednio przygotowany do pracy, poznasz dokładnie zakres swoich obowiązków oraz – jeśli to niezbędne – przejdziesz szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska.

Z chęcią wykorzystujemy również dodatkowe metody (np. testy językowe), które pozwalają nam lepiej poznać Kandydatów i sprawdzić kompetencje naszych przyszłych pracowników oraz w odpowiedni sposób pomóc im na ścieżce kariery.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (20)