Dane kontaktowe

KLG Sp. z o.o.

Smoleńska 37
85-871 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
[email protected]

klg.pl/kontakt

NIP: 5542587062

Dlaczego KLG?

Firma powstała w roku 2004 w Bydgoszczy w wyniku współpracy dwóch doskonale
prosperujących przedsiębiorstw z branży przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Wykwaflikowana kadra

W naszej branży nie ma mowy o błędach, naszą kadrę budują tylko wieloletni specjaliści, którzy w sposób ciągły pogłębiają swoją wiedzę dzięki wewnętrznym i zewnętrznym szkoleniom.

Profesjonalne zaplecze

Bogato wyposażone zaplecze techniczne, pozwala nam na wykonanie wszystkich faz produkcji bez udziału podwykonawców

Wizerunek

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku – zarówno polskim jak i zagranicznym – która jest uznanym dostawcą detali dla branży automotive i innych…

Najlepsze cechy…

KLG  sp. z o.o. powstała w roku 2004 w Bydgoszczy w wyniku współpracy dwóch doskonale prosperujących przedsiębiorstw z branży przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Niemiecka firma Keune & Lauber GmbH z Bad Berleburg – renomowany przetwórca tworzyw sztucznych oraz polska firma GGS technologies sp. z o.o. z Bydgoszczy – znana w branży narzędziownia – producent form wtryskowych. Udane połączenie firm jest wynikiem długoletnich kontaktów partnerskich w dziedzinie przemysłu samochodowego oraz kooperacji na rzecz producentów branży motoryzacyjnej, medycyny, przemysłu elektrycznego i elektronicznego.

Dążenie do doskonałości

W sposób ciągły doskonalimy wyposażenie techniczne dla zaspokojenia wymagań Klienta. Naczelną zasadą firmy jest osiągniecie zadowolenia Klienta jako podstawy sukcesu biznesowego i istnienia firmy.  Posiadane obecnie narzędzia pozwalają na realizacje zaawansowanych technicznie wyrobów  i plasuje firmę w czołówce firm stosujących najbardziej zaawansowane techniki wytwarzania zgodnie ze światowymi tendencjami. Wszystkie działy firmy zlokalizowane są w jednym ciągu technologicznym co pozwala na optymalizację procesu wytwarzania.

Certyfikacja

Dzięki zlokalizowaniu działów firmy w jednym ciągu technologicznym, możemy pochwalić się zoptymalizowanym procesem wytwarzania. Udokumentowaniem tego było wdrożenie w sierpniu 2018 r. systemu zarządzania jakością IATF 16949:2016.

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o prace,
  • wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji danego kandydata,
  • Cykl szkoleń dostosowany do planu rozwoju,
  • Pracę w ciekawym zespole w przyjaznej atmosferze,
  • Pakiet medyczny.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)