Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

KLDiscovery Ontrack Sp. z o.o.

Jana III Sobieskiego 11
40-082 Katowice
śląskie, Polska

www.ontrack.com/pl-pl

NIP: 9542496597

Kariera w KLDiscovery

Czym się kierujemy?

Wszystkich nas łączy pasja i pozytywna energia. Stawiamy na pracę zespołową, kreatywność i innowacyjne rozwiązania.

Cenimy doświadczenie i porządnie wykonaną pracę. Zapewniamy stabilne zatrudnienie na bazie umowy o pracę.

Nasz proces rekrutacji

Staramy się przeprowadzić rekrutację tak, aby jak najlepiej rozpoznać Twoje predyspozycje, umiejętności oraz aspiracje i dopasować je do odpowiednich zespołów w naszej firmie. Chcemy dowiedzieć się, w jakiej roli i w którym zespole będziesz miał największe szanse rozwoju oraz ciekawe wyzwania. Krótki i szybki proces rekrutacji to nasz główny cel!

My poznajemy Ciebie, Ty poznajesz nas :)

ETAP 1

Rozmowa telefoniczna – krótka rozmowa na temat twoich zainteresowań, oczekiwań, umiejętności i doświadczenia (poświęcamy też chwilę na rozmowę w języku angielskim). Jest to także najlepsza okazja uzyskania odpowiedzi na Twoje pytania. 

ETAP 2

Spotkanie (w tej chwili procesy rekrutacji prowadzimy całkowicie zdalnie, drugi etap realizujemy w formie rozmowy wideo, przy użyciu komunikatora MS Teams) – porozmawiamy o Twoich umiejętnościach i kompetencjach a następnie przedstawimy Ci kilka zadań do rozwiązania na miejscu w naszym biurze. Będziesz miał/miała również możliwość poznania zespołu, z którym być może będziesz wkrótce pracować.

ETAP 3

Informacja zwrotna – zawsze dostaniesz od nas informację o wynikach rekrutacji. Jeżeli zaprosimy Cię do współpracy - skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni od naszego spotkania i przedstawimy ofertę.