Dane kontaktowe

KLDiscovery Ontrack Sp. z o.o.

Jana III Sobieskiego 11
40-082 Katowice
śląskie, Polska

www.ontrack.com/pl-pl

NIP: 9542496597

Kim jesteśmy?

Ontrack jest światowym liderem w dziedzinie odzyskiwania danych, niszczenia danych oraz informatyki śledczej. Nasza praca jest pełna wyzwań i nowych projektów. Od prawie 30 lat tworzymy technologie, które zmieniają świat danych.

Ontrack należy do Grupy KLDiscovery – światowego lidera działającego w obszarze zaawansowanych technologii prawnych.

W Katowicach, sercu Śląska, mieści się największe i najbardziej zaawansowane technologicznie laboratorium odzyskiwania danych i informatyki śledczej w Europie Środkowej i Wschodniej. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Z pewnością znasz nas jako ekspertów w zakresie odzyskiwania danych, to jednak nie wszystko. Tworzymy również rozwiązania ediscovery stosowane na całym świecie aby okiełznać Big Data, z którym borykają się firmy.

KLDISCOVERY I ONTRACK W LICZBACH:

Ontrack, firma należąca do Grupy KLDiscovery to:

  • 43 oddziały
  • 19 krajów
  • 13 centrów danych
  • 14 laboratoriów odzyskiwania danych
  • 1200+ pracowników

CENTRUM ROZWOJU OPROGRAMOWANIA W KATOWICACH

Centrum Rozwoju Oprogramowania w Katowicach jest jedynym w Europie, a jednocześnie jednym z dwóch ośrodków rozwoju oprogramowania firmy KLDiscovery na świecie. To właśnie tutaj powstają kluczowe narzędzia, wykorzystywane przez ponad 40 naszych biur zlokalizowanych w 19 krajach Ameryki Północnej, Europy, Azji i Pacyfiku.

Dostarczamy usługi i technologię wspierającą zarządzanie danymi na dużą skalę (tzw. Big Data), m.in.: przetwarzanie, analizę, wyszukiwanie, odzyskiwanie i zabezpieczanie. Jesteśmy autorami unikatowych narzędzi obsługujących tysiące formatów danych w niemalże każdym języku używanym na świecie.

Nasze Centrum tworzy oprogramowanie do zarządzania informacją na każdym etapie jej istnienia. Systemy do przetwarzania dużych ilości danych autorstwa KLDiscovery pozwalają na przetwarzanie, analizę, wyszukiwanie, prezentowanie, zabezpieczanie, odzyskiwanie i nieszczenie informacji. Nasze rozwiązania dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych w sieci sprzedaży i u partnerów, jak również jako dedykowane rozwiązania specjalistyczne dla najbardziej wymagających klientów korporacyjnych i rządowych, w tym największych kancelarii prawniczych na świecie w ramach tzw. elektronicznego ujawniania danych (ang. ediscovery). Prawie 100 zatrudnionych programistów i inżynierów jakości oprogramowania tworzy kilkanaście zwinnych zespołów pracujących nad projektami kluczowymi dla firmy. KLDiscovery rozwija swoje oprogramowanie w oparciu o technologie takie jak: Microsoft .NET, SQL Server, chmurę Azure i najnowocześniejsze technologie webowe.

Centrum Rozwoju Oprogramowania KLDiscovery zaprasza w swoje progi!

Zapoznaj się z tym co, jak i dlaczego tutaj robimy, a jeśli Ci się spodoba – aplikuj. Kto wie, być może to właśnie Ty już wkrótce dołączysz do naszego zespołu?

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)