Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

KLDiscovery Ontrack Sp. z o.o.

Jana III Sobieskiego 11
40-082 Katowice
śląskie, Polska

www.ontrack.com/pl-pl

NIP: 9542496597

Kim jesteśmy?

KLDiscvery Ontrack jest światowym liderem w dziedzinie odzyskiwania danych i niszczenia danych oraz informatyki śledczej i technologii prawnych. Nasza praca jest pełna wyzwań i nowych projektów. Od prawie 30 lat tworzymy technologie, które zmieniają świat danych. Niezmiennie, osiągamy sukcesy dzięki zaangażowaniu naszych zespołów.

W Katowicach mieści się największe i najbardziej zaawansowane technologicznie laboratorium odzyskiwania danych i informatyki śledczej w Europie Środkowej i Wschodniej. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w niemal każdym przypadku utracenia danych. To również tutaj nasz Dział Rozwoju Oprogramowania rozwija nowoczesne narzędzia eDiscovery, które usprawniają dostarczanie usług na całym świecie i umożliwiają sprawne zbieranie i analizowanie olbrzymich ilości danych na potrzeby procesów sądowych.

KLDISCOVERY I ONTRACK W LICZBACH:

Ontrack, firma należąca do Grupy KLDiscovery to:

  • 43 oddziały
  • 19 krajów
  • 13 centrów danych
  • 14 laboratoriów odzyskiwania danych
  • 1200+ pracowników

CENTRUM ROZWOJU OPROGRAMOWANIA W KATOWICACH

Centrum Rozwoju Oprogramowania w Katowicach jest jedynym w Europie, a jednocześnie jednym z dwóch ośrodków rozwoju oprogramowania firmy KLDiscovery na świecie. To właśnie tutaj powstają kluczowe narzędzia, wykorzystywane przez ponad 40 naszych biur zlokalizowanych w 19 krajach Ameryki Północnej, Europy, Azji i Pacyfiku.

Dostarczamy usługi i technologię wspierającą zarządzanie danymi na dużą skalę, m.in.: przetwarzanie, analizę, wyszukiwanie, odzyskiwanie i zabezpieczanie. Jesteśmy autorami unikatowych narzędzi obsługujących tysiące formatów danych w niemalże każdym języku używanym na świecie.

Nasze Centrum tworzy oprogramowanie do zarządzania informacją na każdym etapie jej istnienia. Systemy do przetwarzania dużych ilości danych autorstwa KLDiscovery pozwalają na przetwarzanie, analizę, wyszukiwanie, prezentowanie, zabezpieczanie, odzyskiwanie i nieszczenie informacji. Nasze rozwiązania dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych w sieci sprzedaży i u partnerów, jak również jako dedykowane rozwiązania specjalistyczne dla najbardziej wymagających klientów korporacyjnych i rządowych, w tym największych kancelarii prawniczych na świecie w ramach tzw. elektronicznego ujawniania danych (ang. eDiscovery). Prawie 100 zatrudnionych programistów i inżynierów jakości oprogramowania tworzy kilkanaście zwinnych zespołów pracujących nad projektami kluczowymi dla firmy. KLDiscovery rozwija swoje oprogramowanie w oparciu o technologie takie jak m.in.: C#/.NET, MS SQL Server, Angular, Typescript, Azure, Docker.

Centrum Rozwoju Oprogramowania KLDiscovery zaprasza Cię do współpracy!

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy i jak pracujemy, a jeśli Ci się spodoba – aplikuj lub powiedz o nas znajomym. Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w naszej rekrutacji!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)