Dane kontaktowe

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.

Goleniowska 62
70-847 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
[email protected]

www.kkwindsolutions.pl/join-us

NIP: 9552059993

Lider w branży Odnawialnych Źródeł Energii

KK Wind Solutions jest wiodącym dostawcą systemów elektrycznych oraz rozwiązań technologicznych w przemyśle wiatrowym. Siedziba główna znajduje się w Ikast w Danii, a oddziały operacyjne w Polsce, Indiach, Niemczech, Hiszpanii, Szanghaju oraz w Stanach Zjednoczonych. KK Wind Solutions współpracuje z czołowymi firmami w branży energii odnawialnej, producentami turbin wiatrowych, zakładami energetycznymi i operatorami turbin.

Polska siedziba powstała w 2003 roku. Przez ostatnie 15 lat intensywny rozwój przyczynił się nie tylko do powiększenia obszaru firmy, ale również rozwoju biur wspierających procesy produkcyjne tj. Inżyniera Produkcji, Inżynierowie Elektrycy i Mechanicy, Inżynierowie Jakości oraz Dział Logistyki i Obsługi Klienta.

KK w liczbach

+20,000 systemów na świecie

Ponad 20,000 turbin wiatrowych jest wyposażonych w nasze rozwiązania

+35 lat doświadczenia

Mamy ponad 35 lat doświadczenia w tworzeniu systemów elektrycznych dla turbin wiatrowych. Zdobywamy swoją wiedzę w zakresie kontrolnych systemów elektrycznych od momentu, kiedy założyciele firmy w 1978 roku stworzyli system operacyjny dla pierwszej na świecie nowoczesnej turbiny wiatrowej.

65% rynku off shore

65% farm wiatrowych off shore na świecie jest wyposażonych w nasze rozwiązania (Źródło: MAKE Consulting)

Kompleksowa współpraca z Klientem

Naszym Klientom towarzyszymy na każdym etapie ich przedsięwzięcia. Opracowujemy i testujemy technologie, produkujemy i dostarczamy produkt, zajmujemy się instalacją oraz serwisem w terenie. Jesteśmy ekspertami łączenia wiedzy technicznej oraz naszego wieloletniego doświadczenia, dzięki temu nieustannie tworzymy nowe, ulepszone rozwiązania dla energii wiatrowej. Silny nacisk, jaki kładziemy na innowacje oraz integracje, pozwala nam stale przekraczać oczekiwania klientów i udoskonalać dostarczane przez nas rozwiązania.