Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kimball Electronics Poland Sp. z o.o.

ul. Poznańska 1C
62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie, Polska
Telefon: 61 658 58 00
[email protected]

www.kimballelectronics.com/career

NIP: 7792126423

Poznaj nas

Kimball Electronics Poland to firma produkcyjna zatrudniająca blisko 1000 osób, które wspólnie tworzą podzespoły elektroniczne i wyroby medyczne. Pracujemy wykorzystując najnowocześniejsze technologie, stawiamy na rozwój kompetencji każdego z nas i dajemy możliwości awansu. Nasza praca wpływa na codzienny komfort i bezpieczeństwo tysięcy osób na całym świecie.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Jesteśmy amerykańską firmą produkującą wysokiej jakości wyroby elektroniczne dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej oraz wyroby i urządzenia medyczne. Z naszych podzespołów korzystają najwięksi producenci z Europy, Azji i Stanów Zjednoczonych. Posiadamy dziewięć nowoczesnych fabryk na całym świecie: w Ameryce Północnej, Azji i Europie – w tym polską siedzibę zlokalizowaną w Tarnowie Podgórnym

W naszym nowoczesnym parku maszynowym znajduje się ponad 600 maszyn, 9 linii SMT oraz automatyczne i zrobotyzowane linie montażowe. Najmniejszy produkowany przez nas element ma wymiary 0,6mm x 0,3mm!

LICZĄ SIĘ LUDZIE

To ludzie tworzą naszą firmę. Działamy zespołowo w duchu współodpowiedzialności, rodzinnej atmosfery i dobrego humoru. Wierzymy, że dobre efekty naszej pracy nie są możliwe bez poszanowania różnic i dbania o wzajemny komfort oraz bezpieczeństwo.

Stwarzamy też perspektywy ciągłego doskonalenia się, oferując rozbudowane pakiety szkoleń oraz klarowny system awansów. Dbamy o to, by każdy miał równe szanse w rozwijaniu swoich kompetencji.

DBAMY O SIEBIE I INNYCH

Pracownicy Kimball otrzymują bogatą ofertę benefitów do wyboru –  sportowych, medycznych lub finansowych. Nagradzamy grupy sportowe, w tym kolarzy, biegaczy czy piłkarzy. W Dniu Zdrowia umożliwiamy konsultacje z lekarzem w miejscu pracy oraz zapewniamy dostęp do darmowych usług stomatologicznych.

Jesteśmy odpowiedzialni społecznie!

Dbamy o planetę dzięki prowadzeniu restrykcyjnej polityki zarządzania odpadami oraz wymieniania się przedmiotami zamiast ich wyrzucania. Regularnie oddajemy krew, wspieramy pobliski dom dziecka, lokalne społeczności oraz sponsorujemy charytatywne biegi.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)