Dane kontaktowe

Kimball Electronics

ul. Poznańska 1C
62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie, Polska
Telefon: 61 658 58 00

www.pracujwkimball.pl

NIP: 7792126423

POZNAJ NAS

W Kimball Electronics Poland produkujemy wysokiej jakości wyroby elektroniczne z branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz wyroby i urządzenia medyczne. Jesteśmy liderem wśród firm z sektora Elektroniki w Polsce.  Znajdujemy się także w gronie Gazel Biznesu, w czołówce rankingu 100 największych firm Wielkopolski i w pierwszej 500-ce największych firm w Polsce.

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA NASZYCH WYROBÓW

WYROBY MOTORYZACYJNE

Elektryczne wspomaganie kierownicy - to układ sterujący zintegrowany z silnikiem w kolumnie kierownicy. Składa się z dwóch półwyrobów – oba produkowane w naszej fabryce. Jeden z nich to układ filtra zasilającego, drugi to moduł sterownika i końcówki mocy.

Sterownik elektrycznego napinacza pasów bezpieczeństwa - działa wielokrotnie, w połączeniu z czujnikami wykrywającymi przeszkody z przodu i z tyłu pojazdu ma za zadanie poprawienie pozycji kierowcy/pasażera, tak aby w przypadku kolizji czy zadziałania pirotechnicznych poduszek i napinaczy nie doszło do obrażeń głowy i klatki piersiowej na skutek niepoprawnej pozycji za kierownicą.

WYROBY MEDYCZNE

Analizatory chemiczne wykorzystywane są w laboratoriach na całym świecie. Służą do badania określonych substancji (krew, białko, glukoza, bilirubina itp.) w próbkach pobranych od pacjentów. Test przeprowadzany jest przy użyciu specjalnie przygotowanych pasków diagnostycznych, które produkowane są w naszym zakładzie.

W naszej fabryce powstają również kompletne zestawy urządzeń służących do wykonywania zabiegów artroskopii. Produkujemy m.in. stanowiące bazę całego zestawu pompy artroskopowe, przyrządy chirurgiczne oraz szereg akcesoriów ułatwiających pracę lekarza i zwiększających komfort pacjenta.

NASZE WARTOŚCI

LUDZIE
To ludzie tworzą naszą firmę! Opieramy się na tradycji dumy ze swojego rzemiosła, wzajemnego zaufania, uczciwości, szacunku dla indywidualnej godności, ducha współpracy, rodzinnej atmosfery i dobrego humoru. Wspieramy styl zarządzania oparty na swobodnej komunikacji, który obejmuje autonomię i swobodę działania na stanowisku pracy, łączy indywidualną inicjatywę z pracą zespołową, stwarza pracownikom perspektywę rozwoju i ciągłego doskonalenia się. Pragniemy, aby nasi Pracownicy uczestniczyli w sukcesie firmy zarówno finansowo, jaki i poprzez rozwój osobisty oraz samorealizację. Dostawcy są dla nas partnerami.

KLIENCI
Są istotą naszej działalności. Dostarczamy innowacyjne produkty i usługi, które ­wykraczają poza oczekiwania naszych klientów. Zwracamy uwagę na najwyższą ­jakość i trwałą wartość naszych produktów.

ZYSK
Zyski są ostateczną miarą wydajności i efektywności, są też jedynym prawdziwym źródłem długofalowego bezpieczeństwa. Zyski i zasoby finansowe dają nam wolność kształtowania naszej ­przyszłości i osiągania naszej Wizji.

WSPÓLNOTA OBYWATELSKA
Nasze środowisko jest naszym domem. Dążymy do jego ochrony i  podnoszenia jego ­wartości. Największym wkładem w rozwój społeczności, w której działamy jest bycie dynamiczną, rozwijającą się firmą.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)