Dane kontaktowe

KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

Rokicińska 142 Z
92-412 Łódź
łódzkie, Polska

NIP: 1182083103

O NAS:

Jesteśmy siecią wypożyczalni sprzętu budowlanego. Działamy na terenie całego kraju od 2013r. 

Należymy do Grupy Kiloutou - francuskiego lidera w zakresie wynajmu z siedzibą główną  we Francji i filiami we Włoszech, Niemczech i w Hiszpanii. 

Naszych klientów obsługujemy w 34 oddziałach i w terenie stawiając na PROfesjonalizm, pasję i zaangażowanie. 

Naszym największym kapitałem są LUDZIE. W Kiloutou POLSKA wiemy, że nasza wiedza, umiejętności i doświadczenie są gwarancją realizacji celów biznesowych. Działamy w oparciu o głęboką wiarę, że wszyscy chcemy się rozwijać wraz z Kiloutou, a dzięki stwarzaniu nam możliwości do nauki i samorealizacji, uzyskujemy emocjonalne przywiązanie do miejsca pracy i lojalność. 

Nasze pasje, zainteresowania, ciekawość prowadzą do rozwoju.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie www.kiloutou.pl oraz w naszej prezentacji, którą znajdziecie tu  -> https://drive.google.com/file/d/17dXy17RZNDB5hgbhOcGIvHS7gNPItQ92/view.

KARIERA: Jak wygląda u nas rekrutacja?

Chcemy pozyskać, utrzymać i rozwijać ludzi, którzy obok umiejętności zawodowych, mają pasję, ciekawość i chęć uczenia się oraz dzielenia wiedzą. Nie ma znaczenia m.in. pochodzenie, narodowość, rasa, wyznanie, płeć czy wiek pracownika. Szanujemy naszych kandydatów, traktując proces rekrutacji jako jeden z naszych priorytetowych procesów. Oznacza to, że stosujemy jasne kryteria doboru kandydatów, informujemy o zasadach pracy w naszej firmie, a po skończonym procesie informujemy o wynikach.

Czego możesz się spodziewać podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Zapraszając Cię na spotkanie będziemy ciekawi jakie masz pasje i zainteresowania, zapytamy na pewno dlaczego do nas aplikujesz. Zapytamy Cię także o Twoje doświadczenia i predyspozycje do pracy w naszym zespole.

Obecnie, nasz spotkania rekrutacyjne odbywają się w formie online - więcej szczegółów znajdziesz w filmiku, który specjalnie dla Ciebie nagraliśmy https://youtu.be/B8xDZKsyRc0 

A co dalej, gdy już otrzymasz propozycję pracy u nas?

Wiemy, jak ważne są pierwsze chwile w nowym miejscu pracy, często to właśnie one zostają z nami najdłużej. Wiele nowych twarzy, zadań, procedur i standardów, które trzeba zapamiętać. Wiemy, że każdy przechodzi przez to dokładnie tak samo, dlatego przywiązujemy bardzo duża wagę do tego, byś w pierwszych dniach/ tygodniach czuł się odpowiednio przez nas zaopiekowany . Onboarding u nas to prawdziwe wprowadzenie nowej osoby na pokład Kiloutou.

Benefity:

W Kiloutou o naszych pracowników, dbamy nie tylko finansowo. Chcemy, aby jak najlepiej wykorzystywali oni swoje talenty w pracy  i aby to osiągnąć, oferujemy im wiele różnych możliwości rozwoju m.in dzięki szkoleniom w naszej wewnętrznej akademii.

Wiemy też, że nie samą pracą człowiek żyje,  dlatego lubimy spędzać razem czas, również po godzinach. Pielęgnujemy pasje, szczególnie te sportowe, ale też umożliwiamy udział w różnego rodzaju akcjach prospołecznych.

Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom i oczekiwaniom naszych kolegów i koleżanek, oferujemy im szereg benefitów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)