Dane kontaktowe

KH-KIPPER Sp. z o.o.

Kajetanów 130
26-050 Zagnańsk
świętokrzyskie, Polska
Telefon: 041 301 15 68
[email protected]pper.pl

www.kh-kipper.pl/pl

NIP: 9591178673

KIM JESTEŚMY?

KH-KIPPER jest wiodącym w Polsce producentem zabudów-wywrotek na samochody ciężarowe powyżej 12 t DMC.

Firma produkuje także urządzenia hakowe, przyczepy i naczepy, zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem żurawi samochodowych, systemów hydrauliki siłowej oraz urządzeń hakowych innych producentów. Bogata oferta firmy obejmuje różnorodną gamę specjalistycznych produktów przeznaczonych dla branży budowlanej, energetycznej, komunalnej, wydobywczej czy rolnictwa.

Firma KH-KIPPER, założona w 1997 roku, posiada dwa zakłady produkcyjne k. Kielc: w Kajetanowie, gdzie mieści się siedziba firmy oraz w Skarżysku-Kamiennej.

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

W dobie globalnej konkurencji kluczem do sukcesu KH-KIPPER jest elastyczność, dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb użytkownika, wysoka jakość oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Nietypowe projekty, będące specjalnością firmy, są niedostępne u większości konkurencji, która oferuje jedynie standardowe wyroby.

90% produkcji trafia na rynki zagraniczne. Potwierdzeniem niekwestionowanego globalnego sukcesu firmy jest trwający od wielu lat stabilny rozwój przedsiębiorstwa.

KARIERA

Nasz zespół to ponad 400 ambitnych i chłonnych wiedzy osób. Rozwijamy się i niezmiennie inwestujemy w podnoszenie ich kwalifikacji. W celu stopniowego zwiększania mocy produkcyjnych już rozpoczęto nowe inwestycje takie jak budowa nowego budynku biurowego, hali montażu końcowego czy nowych kabin lakierniczych. W związku z powyższym poszukujemy pracowników na stanowiska produkcyjne i biurowe. Dołącz do naszego zespołu i Ty!