Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

KGL S.A.

Biuro Zarządu
ul. Gen. Władysława Sikorskiego 17
05-080 Klaudyn
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 321 30 00
[email protected]

www.kgl.pl

NIP: 1181624643

O spółce KGL

KGL S.A. to polska spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, od niemal 30 lat działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Zajmujemy się:

  • produkcją i sprzedażą folii oraz opakowań z tworzyw sztucznych,
  • dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych,
  • importem surowców i półproduktów,
  • wytwarzaniem narzędzi produkcyjnych (form) na maszyny termoformujące i wtryskarki.

Od lat koncentrujemy nasze działania na zwiększaniu skali działalności produkcyjnej. W tym zakresie sukcesywnie rozbudowujemy zaplecze produkcyjne poprzez zakup i budowę hal produkcyjnych i magazynowych oraz zakup maszyn i urządzeń. Posiadamy nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju (CBR), w którym opracowywane są projekty nowych, innowacyjnych produktów oraz własne narzędziownie.

KGL JAKO PRACODAWCA

W całej spółce KGL pracuje łącznie niemal 1000 osób w kilku lokalizacjach. Pomimo ogromnej skali działalności, w codziennym zarządzaniu dokładamy starań, aby spółka zachowała swój wyjątkowy charakter i aby każdy z naszych Pracowników czuł się częścią wielkiej rodziny KGL.

Jako Pracodawca cały czas udoskonalamy nasze systemy wynagradzania, dostosowując je do realiów rynkowych oraz rozbudowujemy kafeterię benefitów.

Dynamika rozwoju naszego biznesu sprawia, że każdy nowy Pracownik może wykazać się inicjatywą i realizować nie tylko wypracowane standardy, ale również własne pomysły.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)