Dane kontaktowe

KFS Sp. z o.o.

Wielicka 28
Equal Business Park, Wejście B, 2. Piętro
30-552 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 654 654 654

www.testhr.pl/kingfisher

NIP: 5223092355

O nas

Grupa Kingfisher to jedna z największych firm działających w branży home improvement. Do grupy należą takie marki jak: B&Q, Screwfix, Castorama, Brico Dépôt, Koçtaş, a w Polsce Castorama Polska. Obecnie firma prowadzi 1200 sklepów w 10 krajach Europy i zatrudnia ponad 77 000 osób.

KINGFISHER W KRAKOWIE

W 2017 roku w Krakowie powstało Globalne Centrum Usług Wspólnych (FSSC), w którym docelowo ma pracować 400 osób. Od lipca 2018 r. jesteśmy w nowym biurze na terenie Equal Business Park przy ul. Wielickiej 28.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Najlepiej opowiedzą o tym nasi pracownicy:
 
„Kingfisher to organizacja, która tworzy bardzo otwarte i przyjazne środowisko pracy. Dba o swoich pracowników, oferując nam szeroką gamę benefitów i pozwalając nam zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.”

„Atmosfera w biurze jest naprawdę świetna. Nawet jeśli dopiero zaczynasz - czujesz, że to rzetelne i bezpieczne miejsce pracy.”

„Czuję, że to jest dobre miejsce do rozwijania się w obszarach swoich zainteresowań zawodowych. Jest tu wiele miejsca do popisu w tworzeniu i ulepszaniu procesów. Każdy może mieć swój wkład w to, co wspólnie tworzymy.”

„Aby wspólnie budować nową organizację. Tworzenie nowej struktury jest zawsze dużym wyzwaniem i wiążę się z wieloma korzyściami, tj. nowa wiedza, nowi ludzie, nowe doświadczenie, możliwości rozwoju.”