Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

Postępu 18B
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.kellyservices.pl

NIP: 5252134903

Poznaj nas

Jesteśmy Kelly Services – agencją rekrutacyjną, gdzie pracują prawdziwi zapaleńcy, entuzjaści i propagatorzy networkingu. Ludzie z dużymi uśmiechami na twarzach, gotowi by rozmawiać, wspierać, doradzać.
Uwielbiamy swoją pracę, bo pozwala nam poznawać codziennie nowych, ciekawych ludzi. Każdego dnia uczymy się Waszych historii, bo to Wy – kandydaci - jesteście dla nas najważniejsi!

Jako Kelly Services Poland oferujemy szerokie spektrum usług, w tym rozwiązania z zakresu zarządzania personelem, doradztwa personalnego, outsourcingu, usług typu RPO, MSP, Project Resourcing oraz Search & Selection w takich obszarach, jak: Finanse i Księgowość, BPO/ SSC, Bankowość i Ubezpieczenia, HR i Administracja, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria, Łańcuch Dostaw, Budownictwo oraz IT & Tech. 

Co jest dla nas ważne

Kelly Services jest zbudowana na silnej tradycji uczciwości, jakości i profesjonalizmie. Naszą wizją jest dostarczanie naszym klientom najlepszych możliwych rozwiązań w zakresie HR, a kandydatom doskonałego candidate’s experience. Wizję tę realizujemy na całym świecie, od USA po Australię.

Do każdego z Was chcemy podchodzić indywidualnie, z takim samym szacunkiem i zaangażowaniem. Wszyscy konsultanci dbają o budowanie zaufania i wzajemną współpracę. Codziennie niestrudzenie dążymy do tego, aby służyć zarówno naszym klientom, jak i kandydatom najwyższą jakością usług.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (35)