Dane kontaktowe

Keller Polska Sp. z o.o.

Poznańska 172
05-850 Ożarów Mazowiecki
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.keller.com.pl

NIP: 5241200022

Kim jesteśmy?

Keller Polska Sp. z o.o. należy do Keller Group plc z siedzibą w Londynie. Jesteśmy wiodącym koncernem międzynarodowym w zakresie geotechniki.

Firma Keller  istnieje od 1860 roku, a aktualnie działamy w Europie, USA, Ameryce Południowej, Afryce, Azji i Australii – łącznie w ponad 40 krajach świata.

Świadczymy profesjonalne usługi geotechniczne z zachowaniem jak najniższego ryzyka dla naszych Klientów i Pracowników. Naszą misją jest dostarczanie bezpiecznych, kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań oraz pogłębianie wiedzy geotechnicznej. Zapewniamy uczciwość oraz rzetelność w kontaktach z całym otoczeniem biznesowym potwierdzając ją zadowoleniem Klientów, Pracowników i Partnerów biznesowych ze współpracy z Keller North East Europe- regionu zarządzanego z Polski.

Co nas wyróżnia?

Ludzie

Nasi Pracownicy są największą wartością firmy. Inwestujemy w ich rozwój, zapewniając możliwość uczestniczenia w szkoleniach. Dbamy o relacje pełne szacunku, godności i pozytywnego nastawienia. Wsłuchujemy się w ich opinię i reagujemy na potrzeby.

Wartości

Najważniejsze dla naszych Pracowników są:

  • reputacja i prestiż firmy – praca w firmie, która jest liderem w branży przynosi wiele korzyści
  • przyjazna atmosfera i koledzy – współpraca i praca zespołowa są dla nas niezwykle istotne, dbamy o wzajemne relacje i atmosferę wśród Pracowników
  • atrakcyjne usługi – nasze usługi cechuje wysoka jakość  i doceniają to nasi Klienci
  • oferta szkoleniowa i rozwojowa – codziennie możemy rozwijać nasze umiejętności
    i kompetencje
  • innowacyjność na co dzień – ciągle poszukujemy nietuzinkowych rozwiązań, w naszej pracy nie grozi nam rutyna.

Bezpieczeństwo

Zapewnienie bezpiecznego miejsca pracy, to jedno z najważniejszych wyzwań codziennie podejmowanych w naszej firmie. Dla Zarządu Keller Polska  kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy są priorytetem. Nasza polityka bezpieczeństwa skierowana i przestrzegana jest przez wszystkich pracowników spółki, obejmuje wszelkie niezbędne działania ukierunkowane na zapełnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy.