Dane kontaktowe

KAUFLAND

al. Armii Krajowej 47
50-541 Wrocław

NIP: 8992367273

Kim jesteśmy?

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników, którym umożliwiamy rozwojową drogę kariery. Jesteśmy obecni w 9 krajach całego świata i stale utrzymujemy kontakt z placówkami zza granicy.

Jesteśmy Top Employer

Już po raz trzeci zostaliśmy uhonorowani  tytułem Top Employer Polska, a w tym roku również Top Employer Europe 2019, dołączając tym samym do grona prestiżowych organizacji, które oferują bardzo dobre warunki pracy, tworzą spójną kulturę organizacyjną oraz zapewniają pracownikom możliwości rozwoju zawodowego.

Kto jak nie Ty?

Każdego dnia realizujemy ciekawe projekty, przy których odkrywamy nowe umiejętności i doskonalimy relacje międzyludzkie.
Nie udałoby się to, gdyby nie pozytywna atmosfera panująca w miejscach naszej pracy! Jesteśmy otwarci na świeże pomysły i inicjatywę naszych pracowników.

Zastanawiasz się, kogo szukamy? Właśnie Ciebie! Bo kto, jak nie Ty, może pozytywnie wpłynąć na rozwój naszej firmy i pomóc w osiąganiu coraz trudniejszych celów? Jeśli czujesz miętę do działania, aplikuj i dołącz do naszego zespołu.

Ostatnie wpisy dla Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (39)