Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

KAUFLAND

al. Armii Krajowej 47
50-541 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 8992367273

Program stażowy Absolwent

Program przeznaczony jest dla absolwentów wszystkich kierunków studiów bezpośrednio po zakończonych studiach lub z krótkim doświadczeniem zawodowym. Celem programu jest poznanie specyfiki pracy w wybranym dziale. Program Absolwent daje nie tylko przepustkę do stałego zatrudnienia i możliwości awansu wewnętrznego. To przede wszystkim szansa na realizację interesujących zadań, podejmowanie różnorodnych wyzwań i możliwość odbywania szkoleń, nauki języków obcych oraz uczestnictwa w ciekawych projektach.

Aby zakwalifikować się do programu, należy interesować się handlem detalicznym, być osobą z potencjałem, zaangażowaną, otwartą, ambitną w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów, odporną na stres oraz gotową do pracy poza miejscem zamieszkania, a także chcącą rozwijać się w strukturach sprzedażowych międzynarodowego przedsiębiorstwa. Program absolwent to również szansa na rozwój i stabilne zatrudnienie dla osób zainteresowanych zagadnieniami m.in. z obszaru Zakupu, Zaopatrzenia, Księgowości, Logistyki, Administracji, HR czy IT.

Program Absolwent w Sprzedaży

Program rozwoju opiera się na rocznym wdrożeniu na stanowisku Menedżera Zespołu, które przewiduje zdobycie wiedzy we wszystkich obszarach funkcjonowania marketu oraz poznaniu specyfiki pracy w dziale art. świeżych oraz art. spożywczych. Program otwiera także szansę na dalszy rozwój kariery w strukturach sprzedażowych na stanowisku Menedżera Marketu.

Program Absolwent w Centrali

Program rozwoju opiera się na rocznym wdrożeniu na stanowisku Specjalisty, które przewiduje zdobycie wiedzy we wszystkich obszarach funkcjonowania wybranego Działu. Program otwiera także szansę na dalszy rozwój kariery w strukturach centralowych na stanowisku Samodzielnego Specjalisty.

Praktyka w Kauflandzie

Dajemy studentom możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej na studiach w międzynarodowej firmie handlowej.

U nas możesz zrealizować praktykę w ramach obowiązkowego programu nauczania, zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe poprzez praktyki wakacyjne. Nie czekaj i uczy się od najlepszych!

Twoja kariera w Kauflandzie

Jako osoba rozpoczynająca karierę zawodową lub posiadająca już doświadczenie zawodowe możesz rozpocząć współpracę z nami, ukierunkowaną na objęcie stanowiska specjalisty lub kierownika.

Będąc międzynarodowym, dobrze prosperującym przedsiębiorstwem handlowym, oferujemy ciekawe zadania, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz najlepsze perspektywy. Zapoznaj się z naszą ofertą stanowisk i zdecyduj, co jest dla Ciebie najbardziej interesujące. Aplikuj na jedną z licznych propozycji współpracy.

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (65)