Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

KAUFLAND

al. Armii Krajowej 47
50-541 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 8992367273

Benefity

Benefity dla naszych pracowników  są dostępne zarówno z inicjatywy pracodawcy, jak i w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Benefity, które udzielamy w ramach ZFŚS przysługują wszystkim pracownikom i są uzależnione od progu dochodowości.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników finansując prywatną opiekę medyczną.

KARTA SPORTOWA

W zdrowym ciele – zdrowy duch – poprzez dofinansowanie do karty sportowej, nasi pracownicy mogą korzystać z obiektów sportowych w całej Polsce.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Przezorny – zawsze ubezpieczony :) Nasi pracownicy mają możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

UPOMINIKI ŚWIĄTECZNE

W ramach benefitów świątecznych wszyscy pracownicy firmy na początku grudnia otrzymują  upominki świąteczne. Ich zawartość za każdym razem utrzymywana jest w tajemnicy i stanowi ogromną niespodziankę.

BONY ŚWIĄTECZNE

Każdy pracownik na święta Bożego Narodzenia oraz Święta Wielkanocne otrzymuje bony zakupowe, które można zrealizować w naszych marketach. Bony działają jak karta Prepaid i można je wykorzystać w ciągu czterech lat od jej wydania.

ELASTYCZNY CZAS PRACY

Kaufland to idealne miejsce zarówno dla „rannych ptaszków”, jak również dla tych, którzy rano potrzebują nieco więcej czasu :) Dzięki elastycznym godzinom pracy – możesz dostosować pracę do swoich przyzwyczajeń.

DZIAŁANIA PROZDROWOTNE, SPORTOWE I IMPREZY INTEGRACYJNE

Dbając o dobre samopoczucie i zdrowy tryb życia naszych pracowników organizujemy dla pracowników bezpłatne wykłady o charakterze wellbeingowym, prozdrowotnym i sportowym, np. dotyczące profilaktyki, zdrowego odżywiania czy sposobów radzenia sobie ze stresem. Nasza firma propaguje zdrowy tryb życia wśród pracowników –od kilku lat nasi pracownicy biorą udział w imprezach o charakterze biegowym, w których pakiety startowe są finansowane przez pracodawcę. Pracownicy centrali mogą również korzystać z własnego klubu fitness, w którym organizowane są konsultacje z trenerem personalnym i zajęcia sportowe, tj. zdrowy kręgosłup. stretching, tabata itp. Oprócz tego w naszych trzech centrach logistycznych pracownicy mogą bezpłatnie skorzystać z działających tam gabinetów fizjoterapeutycznych. Lubimy się i chętnie spędzamy ze sobą czas – zwłaszcza na imprezach kulturalnych i integracyjnych.

DOFINANSOWANIE POSIŁKÓW I ZDROWE PONIEDZIAŁKI

Nasi pracownicy w Centrali i Logistyce mogą liczyć na dofinansowanie do posiłków. Restauracja w Centrali  przygotowuje  dla pracowników Kaufland oraz ich gości codziennie świeże menu śniadaniowe, obiadowe, pyszne desery oraz aromatyczną kawę, a w poniedziałki do każdego posiłku otrzymasz dodatkowo świeże owoce gratis.

MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU

Inwestujemy w rozwój każdego pracownika oferując mu bogaty wybór szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Ponadto każdy pracownik ma możliwość w ramach rekrutacji wewnętrznej starać się o zmianę stanowiska w innym dziale. Obsadzanie wyższych stanowisk odbywa się w pierwszej kolejności osobami z własnych szeregów.

NAGRODY UZNANIOWE

Doceniamy naszych pracowników przyznając im pieniężne nagrody uznaniowe.

SZCZEGÓLNE WSPARCIE FINANSOWE

Pracownicy, którzy znaleźli się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej mogą liczyć na wsparcie finansowe ze strony pracodawcy – służy temu specjalnie przygotowany system bezzwrotnych zapomóg.

PRACA MOBILNA

Wszyscy w Kauflandzie pracujemy ramię w ramię i przywiązujemy dużą wagę do bezpośrednich kontaktów i współpracy między pracownikami. Oprócz bezpośredniej współpracy, umożliwiamy naszym pracownikom również pracę mobilną.

JUBILEUSZE

Dla pracowników, którzy przepracowali w firmie 10, 25 lub 40 lat organizujemy imprezy jubileuszowe.

EKSPERT DS. PRACOWNICZYCH

To niezależna osoba kontaktowa w tematach związanych z  miejscem pracy. Chcesz zapytać o zasady współpracy w zespole lub benefity pracownicze? Na te i inne pytania Ekspert odpowie chętnie podczas wizyty w markecie czy na spotkaniu w Centrali lub Centrum Logistycznym. Główną rolą Eksperta ds. pracowniczych jest budowanie pozytywnej atmosfery pracy poprzez bezpośrednią komunikację z pracownikami.

SPECJALNE ZNIŻKI NA STUDIA

W ramach Programu Firma nawiązaliśmy współpracę z Wyższymi Szkołami Bankowymi. Dzięki temu wszyscy pracownicy Kaufland Polska, którzy chcą się indywidualnie dokształcać oraz rozwijać swoje umiejętności i pasje, mogą skorzystać ze specjalnych zniżek na studia i szkolenia.