Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Katcon Polska Sp. z o.o.

Pass 20A
05-870 Błonie
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.katcon.com

NIP: 1090001066

KIM JESTEŚMY

Katcon Polska to międzynarodowy dostawca innowacyjnych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i branży maszyn roboczych. Naszym klientom – globalnym markom z rynku automotive oferujemy projektowanie, rozwój technologii i produkcję elementów oraz kompletnych systemów wydechowych.

Należymy do międzynarodowej grupy wytwórców i projektantów części dla motoryzacji - Original Equipment Manufacturers (OEM’s).

KATCON POLSKA DZIAŁA JUŻ PONAD 10 LAT! DYNAMCZNY ROZWÓJ FIRMY I OSIĄGANE SUKCESY TO EFEKT WSPÓLNEJ PRACY WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW!

W ciągu ostatnich lat Katcon stał się zdobywcą na polu swojej konkurencji. Zakład w Błoniu k. Warszawy doświadcza ciągłego wzrostu i osiąga wyznaczone cele strategiczne i finansowe.

Lokalizacja Katcon w Polsce dedykowana jest klientom europejskim; dział R&D z prototypownią i we współpracy z Centrum Technicznym w Luksemburgu reaguje na zmieniające się potrzeby klientów. Nowe projekty produkcyjne, które uruchamiamy w ostatnich i w kolejnych latach wprowadzają do nas najnowocześniejszy park maszynowy. Zmieniająca się technologia wymaga szybkiego nabywania umiejętności. Dzięki Lean optymalizujemy nasze zasoby i procesy wewnętrzne. Specjaliści i inżynierowie z działów Jakości, Zakupów i Logistyki codziennie pracują nad niezawodnością naszego łańcucha dostaw.

Dołącz do nas!

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

Wspólnie tworzymy Katcon Polska. Pracujemy w międzynarodowym środowisku. Praca zespołowa to nasz codzienny sposób na współpracę, komunikację i znajdowanie nowych rozwiązań.

Proces rekrutacji

U nas możesz liczyć na pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego.

NAGRODY, WYRÓŻNIENIA I CERTYFIKATY:

  • „Katcon Polska Sp. z o.o. przyjaznym miejscem pracy 2018” wyróżnienie przyznane przez pracowników Manpower.
  • „2015 Supplier of the year” – nagroda dla Katcon Global od General Motors.
  • Certyfikat IATF 16949:2016 nadany przez TÜV Rheinland.
  • Certyfikat ISO 14001:2015 nadany przez TÜV Rheinland.

REALIZUJEMY PROJEKTY UNIJNE

Katcon Polska Sp. z o.o. we współpracy z Politechniką Warszawską realizuje następujące projekty dofinansowane ze środków Unii Europejskiej:

  • Projekt w ramach Działania 4.1.4 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020. Projekt pn. „Opracowanie układów mieszania i konwersji roztworu wodnego mocznika w systemach SCR w celu uruchomienia produkcji układu wylotowego dla silników o zapłonie samoczynnym, spełniającego normy emisji Euro 7”.
  • Projekt współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju - konkurs „Ścieżka dla Mazowsza”. Projekt pn. „Zaawansowany układ wydechowy do konwencjonalnych i hybrydowych pojazdów pasażerskich stanowiący pomostową technologię w drodze do pełnej elektryfikacji”.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)