Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kapsch Telematic Services Sp. z o.o.

Budynek A1, ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
mazowieckie, Polska

O nas

Kapsch TrafficCom jest międzynarodowym dostawcą wysokiej jakości inteligentnych systemów transportowych. Specjalizuje się w systemach poboru opłat w trybie free-flow, ważeniu pojazdów w ruchu oraz systemach zarządzania transportem zarówno w miastach, jak i poza nimi. Główna siedziba firmy znajduje się w Wiedniu, w Austrii, a biura spółek zależnych w 25 krajach na całym świecie.

Kapsch Telematic Services jest spółką-córką austriackiej firmy Kapsch TrafficCom. W Polsce zajmujemy się  wdrażaniem i obsługą ogólnokrajowego drogowego systemu poboru opłat  - viaTOLL.

Jesteśmy dumni z naszej ponad 125-letniej historii i wkładu, który nasi pracownicy wnieśli w zmienianie otaczającego nas świata.

W Kapsch:

  • Budujemy i zarządzamy największym systemem telematycznym w Polsce. Pobieramy opłaty za korzystanie z ponad 3660 km dróg i obsługujemy ponad milion pojazdów w systemie viaTOLL.
  • Dbamy o rozwój i podnoszenie kompetencji naszych pracowników. 90% załogi wzięło w ubiegłym roku udział w szkoleniach.
  • Stawiamy na dobrą atmosferę w pracy. Spotykamy się na integracjach, przyjęciach świątecznych, a dzieci pracowników co roku zapraszamy na KidsDay. 81% pracowników lubi swoich przełożonych.

Ostatnie wpisy dla Kapsch Telematic Services Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)